Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
mirki potrzebuje porady prawnej. #prawo

otoz #!$%@? rozwalilem 3 lusterka i mnie zlapali, teraz mam sprawe w sadzie. szkody na ~10k bo #leasing. czy moge sie jakos dogadac z tymi ludzmi?
prokurator mowi ze dostane za to odrobki 8msc po 20h.
Problem polega na tym ze nie stac mnie na zaplate tego, czy da sie dogadac z tymi ludzmi zeby zaplacic mniej za te lusterka? to az tyle nie kosztuje...



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 93
Najlepiej oddać samochód do ASO, i wtedy ASO gada z ubezpieczalnią. Gdy robisz na własną rękę to ubezpieczyciel zawsze będzie ciągnął w swoją stronę.


@Banek5000: Babka pisze o oknie, a nie szybie, więc chyba nie chodzi o samochód, a dom. Nie pojedziesz domem do ASO. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via mirko.proBOT
  • 10
Anonim (nie OP): > to az tyle nie kosztuje...

Kosztuje patusie. Jedno podgrzewane lusterko do nowego auta to koszt od 2 000 zł. Rozwaliłeś trzy lusterka i pewnie jeszcze coś uszkodziłeś to nic dziwnego, że rachunek na 10000.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
@mirko_anonim:

to az tyle nie kosztuje...

Nie #!$%@?, wcale... Jak to są świeże lusterka od stosunkowo nowych aut(a praktycznie każde nowe auto ma w prądzie, nierzadko też podgrzewane, czy z kierunkiem), to i tak niewiele policzyli, cała elektryka, lakierowanie(w ASO pewnie nikt nie będzie dobierał używki pod kolor xD) to nie są małe koszty. Ciesz, że tylko Tyle Ci policzyli, bo jakby to było od jakiegoś premium auta to byś płacić
@mirko_anonim: Zawsze możesz się nie zgodzić z wyceną szkody, ale wszystko pewnie zostało wycenione w oparciu o eurotax, więc w sumie to #!$%@? możesz, ale próbuj. Ciesz się, że cie gliniarze złapali, bo jeszcze by ci ktoś garści #!$%@?ł za ten kretynizm.
@mirko_anonim: Oto drogi Kolego nazywa się "odpowiedzialność za swoje działania". Wiem, że w obecnych czasach to nie do pomyślenia, ale najwidoczniej nikt wcześniej nie nauczył Ciebie życia w społeczeństwie. A teraz te wszystkie braki odrabiasz w bolesny sposób, a ten wpis (jeśli to nie bait) pokazuje że albo nie zauważasz problemów ze sobą albo masz dysonans poznawczy.
Btw. Jeśli nie zgadzasz się z wyceną to sprawdź sobie chociaż ile kosztują nowe
@Banek5000: Babka pisze o oknie, a nie szybie, więc chyba nie chodzi o samochód, a dom. Nie pojedziesz domem do ASO. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dr3vil:
a dalej w tym samym komentarzu pisze "To jakbym pojechała do ASO to by mi rzeczoznawca powiedział że mogłam to zrobić dużo taniej." Nie ma to jak się #!$%@?ć ale samemu nie doczytać ( ͡ ͜ʖ ͡