Wpis z mikrobloga

Kurde mam wrażenie, tak jak Kasahara kiedyś pisał, że SebaKot to mistrz w opowiadaniu o prostych czynnościach tak by nie dało się tego zrozumieć xD
Na przykładzie podcastu z Sakerem: [opis odnośnika]https://www.youtube.com/watch?v=ZmOqZVXd9Yk)
Tu wrzuci jakiś mało popularny skrót ćwiczenia, którego nie rozwinie, pokaże jak je robi przy pomocy palców dłoni zamiast wrzucic skrina w montażu i skupia się na szczegółach anatomicznych o których 90% bywalców siłowni nie ma pojęcia
#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@puffpuff: generalnie się zgadzam z tym, ale akurat przykład z ghd, to jakieś nieporozumienie, bo naprawdę nie wiem jak bardzo trzeba nie ogarnąć googla i youtuba, aby tego nie znaleźć
  • Odpowiedz
@puffpuff: seba to jest w ogóle kawał mózgu, chłop nagrywa podcasty których się #!$%@? nie da słuchać bo brzmią jak nagrywane na nokii 3310, echo, szumy, trzaski, pogłosy, nie wiem jak on to robi mając profesjolany mikrofon przed sobą, może ten mikrofon tylko stoi a audio się nagrywa mikrofonie wbudowanym w laptopa xD
  • Odpowiedz
@puffpuff: polscy youtuberzy fitness to mistrzowie komplikowania prostych problemów.

Osobę inteligentną poznasz po tym, że potrafi w prosty sposób objaśniać złożone zagadnienia.

Jeżeli widzisz że ktoś robi na odwrót to dopowiedz sobie sam jak ocenić tą
  • Odpowiedz