Wpis z mikrobloga

Gram sobie ostatnio trochę w #needforspeed unbound na #ps5 i sam już nie wiem czy gra jest dobra czy zła. Cutscenki skipuję w całości, dialogi wyłączyłem w menu dźwięku, w tym wypadku fabuła mnie zupełnie nie interesuje. Jeździ się fajnie, na początku trzeba się przebić przez trochę grindu, ale jak sobie pomyślę, że po każdym wyścigu jestem zmuszany do kilkuminutowej ucieczki przed policją to całkiem odechciewa mi się grać. Most Wanted/Carbon pozwalały na wjazd w stację benzynową, zrzucanie rusztowań albo gigantycznych pączków. A tutaj? 300 km/h a radiowóz z poziomu pierwszego i tak Cię dogoni. Zapychacz, który sztucznie wydłuża grę. Trochę #zalesie, ale dzisiaj już nie robi się dobrych gier.
slythepanda - Gram sobie ostatnio trochę w #needforspeed unbound na #ps5 i sam już ni...

źródło: capsule_616x353

Pobierz
  • 10
dzisiaj już nie robi się dobrych gier.


@slythepanda: tak wiadomo, tylko need for speed underground 1 na monitorze CRT - wtedy wszystko było lepsze bo było mniej bodźców, byliśmy młodzi, obowiązków było mniej

ja to mam taką obszerną kupkę gier do zagrania że do końca życia by mogła nie wyjść już żadna gra a był miał co robić

polecam na ps5 spider man 2 nawet jak nie lubisz tego superbohatera to
@Dietetyq: Chodzi mi o to że kiedyś NFS był jakościowym tytułem, przy którym można było spędzić masę czasu. Teraz EA niczym góral w drodze na Morskie Oko bije martwego konia licząc na to że wyciągnie z niego jeszcze kilka dutków. A Spider-Man 2 ma całą masę swoich problemów i wcale nie jest idealną grą.
@slythepanda: też tak miałem, nudziła mnie ta policja, jest jedno miejsce pod mostem które sprawia, że zawsze im uciekasz, nie lubię takich glitchy ale tutaj korzystałem, bo ileż można
@b00sti: ja korzystam z tunelu w kamieniołomie, albo po prostu wychodzę do menu, po wczytaniu gry nikt mnie nie ściga
@WaniliowaCola a właśnie zastanawiałem się czy takie coś wypali, mam już samochody na każdy poziom wyścigu więc to dobra wiadomość że można skipnąć bezsensowny grind
@Muszynski_Jan:

- Alan Wake 2 oraz FrostPunk2 na PC - pierwsza to mroczna opowieść detektywistyczna z "dziwactwami" jak w Twin Peaks druga to strategia z piękną grafią i również z gameplayowym "twistem"

- na ps5 Resident Evil 4 i Final Fantasy VII rebirth jako gry znane i lubiane w nowej nowoczesnej szacie - czekam na Stellarblade bo będzie to japoński odlot w stylu DMC z mega grafiką

- na switcha chcę