Wpis z mikrobloga

Cześć, po obejrzeniu kilku filmików na yt zbudowałem sobie na lemonbike koła do mojego gravela Ghost Road Rage Advanced z kaseta CS-HG700. Są to moje pierwsze koła dlatego mam kilka pytań, 90% czasu jeżdżę po asfalcie stąd wybór padł na RR521. Czy lemonbike to spoko opcja? Opinie generalnie mają spoko. Czy dobrane przezemnie koła będą pasować do tego rowera oraz czy są dobrze złożone pod względem kompontentów? z tego co sprawdziłem 12x100 oraz 12x142 będą pasować, posiadam mocowanie tarczy centerlock. Do tej pory miałem OEMowe WTB STp i23 które popękały obok nypli. Z góry dzięki za pomoc!

#gravel #rower
matchmaking_guy - Cześć, po obejrzeniu kilku filmików na yt zbudowałem sobie na lemon...

źródło: chrome_2OQytGzeoI

Pobierz
  • 3
@ujdzie te które podesłałeś są pod Boost i z tego co pisali na pepperze nie pomoże nawet wymiana endcapów (nie weryfikowałem)

Na RCZ były takie same za 850 zł, ale właśnie pod boost
@Zabi96: shit, sorry, nie zwróciłem uwagi, że to boost, racja. Ot wybrałem najtańsze z GR 1600. Tak teraz patrzę, że opór tego było pod 142 do tego w cenach w okolicy 1400-1500zł i się rozeszły. Sorry.