Wpis z mikrobloga

Dobra ponawiam pytanie, bo wykop 2.0
Jakieś za i przeciw, zwłaszcza opcja druga?

- Born VZ 77 kWh z metalikiem, pakietem zimowym i rozszerzonym "autopilotem" (TA 2.5) za 29700€. VW nie chce sprzedawać elektryków w żadnym finansowaniu, albo gotówka albo wynajem.
- Fermentor V 204 KM plug in z praktycznie wszystkimi opcjami (poza szklanym dachem) za 340€ miesięcznie bez pierwszej wpłaty na 24 miesiące/40 tys km.

#samochody #samochodyelektryczne #seat #volkswagen
PiotrFr - Dobra ponawiam pytanie, bo wykop 2.0
Jakieś za i przeciw, zwłaszcza opcja d...

źródło: temp_file3250193591465468797

Pobierz
  • 11
@PiotrFr Sam się zastanawiałem nad tymi nowymi cuprami dla żony bo ceny są naprawdę niskie wykonanie wygląda na bardzo dobre tylko ciekawe jak będzie z jakością. Wygląda na to że to duża akcja rozwoju cupry wszędzie bo w UK/IRL też nowy forementor w dobrym wyposażeniu kosztuje poniżej 30k £. Koniec końców niestety wygrało roczne bmw. Jeżeli masz gdzie ładować Borna to ja bym go poważnie rozważał, za rok wymieniam moje auto i
  • 0
@Major_K: no właśnie miałem w planach Borna ale ta oferta na Fermentora jest tania. A w racie jest pełny serwis i Gap
Co prawda niedługo będzie nowy model ale cena też będzie wyższa. A i czas oczekiwania na hybrydę to 2 miesiące vs 8-9 na Borna
  • 0
@jurek-gagarin: nie muszę sprawdzać, bo znam rynek u siebie. Pośrednik zawsze będzie mieć niższą wartość rezydualną niż diler.
Do tego bez negocjacji i dopłaty Born VZ 77 kWh kosztuje 35500€, więc za dużych rabatów nie dostanie nikt, bo to cena niższa niż za chińczyka.
Wolę wziąć kredyt w swoim banku i spłacić 500€ więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)