Wpis z mikrobloga

@mateusz-zahorski niby tak ale byłem w 3 etapach dziewczyna kończyła liceum płacę za wszystko.
Dziewczyna studia i praca dorywcza płacę za wszystko.
Dziewczyna po studiach i pracująca i tak płacę za wszystko.
Takze w dupie takie związki
  • Odpowiedz
@kiedys-to-bylo: każdy ma wolną wolę i może mieć oczekiwania jakie chce.
Ale też niech nie mają pretensji że ich nikt nie chce albo im związki nie wychodzą.

Wątpie aby facet który bardzo dobrze zarabia aby mieć mieszkanie i móc utrzymać kobietę zadowolił by się jakaś foką która leży na kanapie cały dzień i nie ma wkładu. raczej tacy faceci szukają sobie podobnych czyli kobietę która ma mocno rozwiniętą karierę i też
  • Odpowiedz
A mi tam dobrze. Ja zarabiam, zona zajmuje sie domem, dzieckiem mna i soba. Co daje mi finalnie wiecej czasu na wszystko :)
I wiem ze bardzo docenia to co ma, a miny jej kolezanek gdy czasem padaja pytania o prace - bezcenne : P
  • Odpowiedz
@SlavedWizard No i to jest przecież w pełni normalne.
Żona zajmuje się domem i dziećmi, chłop pracuje czy prowadzi firmę.

A na Wykopie stereotyp "utrzymanka" xDDD

Tylko teraz wraz z postępem, kobiety chcą być samodzielne, więc częściej stawiają na karierę.

Wtedy powinni się jednak dzielić wydatkami np. proporcjonalnej do dochodow. Bo moment, gdy ona zarabia tyle samo co on, i nie dokłada do rachunków robi się patologiczny
  • Odpowiedz
@teslamodels: Daj spokój, nie ma znaczenia, ze studentka/licealistka. A ty już ustawiony 40-letni CEO wielkiej firmy? Tez młody chłop. To czy facet płaci czy kobieta płaci czy po połowie to niech sobie każdy sam ułoży. Natomiast sama postawa "facet POWINIEN za mnie płacic i mi się NALEZY" jest żałosna. Są faceci, którym podoba się układ, w którym oni utrzymują kobietę. Ale pamietajmy, ze po pierwsze nie każdemu się to podoba, po
  • Odpowiedz
No i to jest przecież w pełni normalne.

Żona zajmuje się domem i dziećmi, chłop pracuje czy prowadzi firmę.


A na Wykopie stereotyp "utrzymanka" xDDD


@Buzz___Astral: nikt (albo prawie nikt) nie krytykuje kobiet, które wzięły na siebie w pełni rolę zajmowania się domem, bo w takim przypadku to oczywiste, że facet je utrzymuje. Wyśmiewa się kobiety, które - tak jak też zresztą wspomniałeś - studiują/zarabiają i oczekują w domu równego podziału
  • Odpowiedz