Wpis z mikrobloga

@JestemKolejnymRozowymPaskiem: ty się zastanów czy przebiegi 20-letnich aut są na pewno legitne. Przebiegiem można się sugerować dopiero od 2014 roku i w nowszych autach, czyli od kiedy powstał cepik.

Co uważacie o kupowaniu nowego samochodu z salonu?


@JestemKolejnymRozowymPaskiem: To samo co o lataniu prywatnym samolotem, jachtem, jedzeniu kawioru, piciu 100-letniego wina albo ubieraniu się w outfity za 10k złotych. Fanaberia dla bogatych ludzi, która niewiele zmienia. Generalnie jedyne co dostajesz
  • Odpowiedz
Fanaberia dla bogatych ludzi, która niewiele zmienia. Generalnie jedyne co dostajesz w salonowym aucie w porównaniu do takiego np. 5-letniego z przebiegiem 80k km to, że jedna dupa mniej siedziała na fotelu kierowcy a auto droższe o co najmniej 20%.


@Pandillero: ...no pomijając kwestie takie jak:
- zamawiasz auto pod siebie, od koloru po wyposażenie
- gwarancja
- pewność przeszłości auta
  • Odpowiedz
@Pandillero ale ty bzdury wypisujesz porównując nowe auto do prywatnego samolotu. Po za tym dużo ludzi kupuje auto na lata i ta utrata wartości praktycznie nie ma znaczenia. Już nie mówiąc że znam takie niby perełki jak nowe tylko 5 latek co potem okazywały się wypicowanymi padłami.
  • Odpowiedz
5-letniego z przebiegiem 80k km to, że jedna dupa mniej siedziała na fotelu kierowcy a auto droższe o co najmniej 20%. Nic więcej.


@Pandillero: kupując nowe auto mogę sobie zadbać, a używane to nie wiesz jak dbał właściciel może olej zmieniał co 20K i już będą problemy z silnikiem albo jeszcze dawał na zimnym czy jeździł po krawężnikach, i co mi z takiego 5 latka szrota? Wydając tak duże pieniądze na
  • Odpowiedz
Używane kupuje się z biedy


@trololo55: Bo kierowanie się rozsądkiem jest niemodne, czy jak? Do pracy mam 4 km, do Kaufa 1 km. Trasy robię samolotem a nie samochodem. Kupiłem używane BMW od pierwszej właścicielki, w którym brakuje mi jedynie grzanej kierownicy zimą. Dlaczego miałbym wydać wielokrotność tej kwoty na nówkę? Tylko nie #!$%@? o gwarancji, bo za zaoszczędzoną kwotę mogę sobie w razie czego kupić drugi sprawny samochód, aktualny oddać
  • Odpowiedz
@Nick_Login: ale musiało zapiec, żeby jakiegoś randoma z internetu stalkować xD

Nie bardzo wiem co mój status majątkowy ma do tego, że kupno używki na daily wynika jedynie z biedy ale ok. Widać masz straszne kompleks na tym punkcie skoro tak się boisz tego słowa xD

Otóż widzisz, gdybym nie był biedakiem to bym nie kupował sobie na emeryturę blisko 20 letniego youngimera AMG palącego 27L/100, tylko nowe 911 turbo s
trololo55 - @Nick_Login: ale musiało zapiec, żeby jakiegoś randoma z internetu stalko...

źródło: comment_1666961471ZCH6GXAwXnqQXnszXpYFGo

Pobierz
  • Odpowiedz