Wpis z mikrobloga

@Szarmancki-Los Nie tylko na randce. Kilka razy zbierałem się do wyjaśniania żonie jaka historia się kryje za tymi figurkami z wh40k, ale trudno mi było to zebrać w jedną ciekawą, spójną i zrozumiałą wypowiedź.

Jak się chłonie lore przez 20 lat, to później nie sposób to zsyntetyzować do prostych zdań. Nawet nie wiadomo od czego zacząć, żeby nie brzmiało to bardzo naiwnie. Tym bardziej, że sam warhammer 40k jakoś tak działa, że
@BenAli: Czy w warhammerze 40k to jest już jakiś pewnik? Jest tyle otwartych wątków, co do których nie ma pewności, że chyba nawet nie warto zaczynać o tym głębiej myśleć. :D
@#!$%@?: nie ogarniam młotka wcale ale sa fajne historię. Mam kumpla który mi mówił że orkowie są zajebiści, jak myślą że dana rzecz powiedzmy toi toi z skrzydłami z płyty meblowej poleci w kosmos i strzela laserami z ujścia gówna to tak będzie, wystarczy że dużo orków w to uwierzy. Bardzo mi się ten motyw spodobał i na życiu prywatnym też czasem do tego wracam :D
@Szarmancki-Los: @BenAli @shalisek @HeIlNah @Lukasq @Chemical_Brother


Jak przestaniecie być prawiczkami i zrobicie operację stulejki to przestaniecie się interesować tymi kosmicznymi bajkami czy #!$%@? wie jak to nazwać nawet.


@Saddam_Husajn: chłop ci pisze, że ma żonę a ty wyjeżdżasz z byciem prawiczkiem xd sam nie zbieram żadnych figurek, ale znam gości, którzy są w szczęśliwych związkach i takowe zbierają, także zrewiduj poglądy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szarmancki-Los: Jestem właśnie na 8 książce z serii, "Bitwa o otchłań" Bena Countera, i jest to ostatni pdf który udało mi się znaleźć po polsku. Jakby ktoś mógł poratować jakimś linkiem z resztą serii byłbym strasznie wdzięczny. Wciągneła mnie bez opamiętania. Za dzieciaka nigdy nie przepadałem za 40k, zawsze preferowałem Warhammer fatasy, ale po tym jak uniwersum zmieniło się w Age of Sigmar jakoś przetało do mnie przemawiać
@niebadzogrem: Z orkami to jest nawet taka śmieszna historia jak jeden wódz podczas swojej kampanii przez przypadek, bo orki to orki, cofnął się w czasie do samego początku swojej wojaży, zobaczył przeszłego siebie, jak również swoje wojska, i doszedł do takiego szczwanego wniosku, że zabije przeszłego siebie żeby mieć dwie kopie swojej ulubionej spluwy. Co też spowodowało rozbicie jego całej kampanii, bo jak obie armie zobaczyły swoje kopie to ich strasznie