Wpis z mikrobloga

Pracuje ktoś Was w IT jako handlowiec?

Ja pracuję i chciałbym podpytać czy firma mnie rucha i czy mam szanse zmienić coś na lepsze.

Plan mam w miarę niski i już po prawie 3 latach jestem w stanie nad tym zapanować bez biegania, ale zarobki to dalej nie jest jakaś porażająca kwota..

Pracuje w komercyjnym ośrodku data center. Sprzedajemy głównie sprzęt wrzucony w usługę, czyli prywatna chmura/ew. sami administrujemy środowiska na azure/swojej własnej chmurze opartej o VMware.
Generalnie taki hosting, ale znacznie bardziej zaawansowany.

Jak to wygląda u was pod kątem kasy?
Co sprzedajecie? Ile miesięcznie jesteście w stanie wyciągnąć i jakie są u was perspektywy?

#it #sprzedaz #informatyka #przedstawicielhandlowy
  • 3
  • 0
@msr99: u nas wyszło ponad 7k, tak więc złapiemy się na ten najwyższy poziom partnerstwa.

Pytanie co na to rynek. Generalnie będzie drożej, ale co zrobić? My na pewno mocniej wejdziemy w proxmoxa + public cloud.

U nas wszystkie środowiska zapasowe i te które się nudziły wzrost czasami kilkukrotny.
Teraz walczymy o odchudzenie wszystkiego i jak największe zajęcie core'ow/zwolnienie całej reszty.

A co, masz coś wspólnego z VMware od strony handlowej?
perspektywy są kiepskie. bo VMki na VMW zawsze były drogie. teraz będą b. drogie..

w Proxmox pewnie wiesz ze to b. mała firma, no ale przynajmniej margines będzie większy

jak masz wyniki jako handlowiec szukaj pracy u vendora. chodź w VMW to już raczej nie bo tam w druga stronę wajha

od strony handlowej nie mam nic wspólnego. znam po prostu produkt..