Wpis z mikrobloga

Dla facetów kobieta jest od gotowania i sprzątania. Co z tego, że chce się uczyć, rozwijać, mieć pasje - przede wszystkim musi być obiad, najlepiej taki jaki królewiczowi pasuje, a potem może się taka realizować, oczywiście jeśli czasu i energii starczy. A często właśnie nie starczy. Najpierw trzeba oporządzić dom i rodzinę, potem ewentualnie zająć się sobą. Oczywiście pracując zawodowo. Tymczasem niebiescy uważają, że im się należy całoroczna obsługa bo raz na rok coś naprawią i resztę czasu mogą zająć się sobą i swoimi pasjami.

A potem kwik w internecie, że "moja żona to taka nudna jest, ciągle tylko tematy o pieniądzach, wydatkach, co trzeba zrobić, kto komu co powiedział, co kupiła i ile kosztowały ziemniaki, ani o filozofii nie da się pogadać, ani o historii..." . A kiedy mają czas zająć się tym jak trzeba zrobić wszystko idealnie dla niego, żeby nie marudził? Facet nie musi skupiać się na tysiącu przyziemnych rzeczy, tylko na 100 konkretnych, więc ma czas, siłę i pamięć RAM mózgu nie wyczerpane i może sobie w wolnej chwili poczytać o Platonie, tymczasem kobieta nie ma już na to siły i woli lekkie tematy.

Faceci tak się chwalą, że chcą, żeby kobieta tylko "była, kochała ich i nie zdradzała" a tak naprawdę przeszkadza im nawet to, że kobieta mruga z nie taką częstotliwością jak trzeba i za głośno kaszle, gdy jest chora.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #feminizm #p0lka #rozwod
AlienFromWenus - Dla facetów kobieta jest od gotowania i sprzątania. Co z tego, że ch...

źródło: IMG_20240316_094553

Pobierz
  • 48
@AlienFromWenus: ten post świadczy o słabości i uległości kobiet…Kobieta bo zakładam że nią jesteś skarży się na jakiś artykuł który znalazła w sieci czy też na światopogląd spotkanych w swoim życiu przedstawicieli płci męskiej. Proponuję skupić się na swoich celach, pasjach, artykułach które przedstawiają satysfakcjonujący wizerunek kobiet. Ponadto proponuję focus na adekwatnych mezczyznach…wylewanie swoich żali na forum publicznym świadczy o tym co napisałem powyżej…
@AlienFromWenus dlatego wśród mężczyzn tylko ten 1% naprawdę nadaje sie do związku, na szczęście chyba na takiego trafilam, bo do tej pory jak sprzatac czy gotowac to razem albo on w wiekszej części to robil, bo widział, ze jestem wyczerpana po robocie po prostu, a sam mial okres przejsciowy do innej roboty tj. w domu siedzial. Dlatego jezeli ten zwiazek nie pyknie to watpie czy bede w ogole chciala kiedykolwiek jeszcze z
@joekey: chyba żadna kobieta nie chce sytuacji, gdzie ktoś, komu ufała, odchodzi od niej z błahego powodu - bo skupiła się na swoich planach i celach tak bardzo, że nie skakała wokół dorosłego faceta poświęcając mu większość czasu, jakby był pępkiem świata. Dobrze mieć świadomość, że takie dzbany też istnieją i mogą się dobrze maskować, a więc żeby nie być pochopną w podjęciu decyzji o ślubie.
apetyt rośnie w miarę jedzenia, jakbyś taką dostał to po roku zwiększyły by się twoje wymagania względem niej.


@AlienFromWenus: A skąd niby wiesz?Ja zdaje sobie sprawę, że gdybym taką miał to takimi pretensjami wymogami mógłbym ją do siebie zrazić, a tego bym nie chciał.A twój niby cię do tego zmusza lub wymaga byś była kurą domową??
@AlienFromWenus: oj hoduj dalej te swoje urojenia zobaczymy jak to się będzie prezentować za lat 10. Słuchaj u mnie w mieszkaniu był podział Ja gotuję dziewczyna ewentualnie sprząta bo ja na przykład jak gotowałem to zrobiłem sprzątanie w czasie gotowania. I co się okazało moja wina bo przytyła 10 kg bo się nie potrafiła opanować tylko wpierda... żarcia więcej niż ja. Na pytanie dlaczego aż tyle zjadała bo potrafiła porcje większa
taka prawda, dlatego jeżeli moj niebieski kiedykolwiek choc wspomni ze mam byc xyz to wypad tlumoku z mojego zycia


@thighslapper0: żaden normalny niebieski nie weźmie sobie księżniczki po której trzeba sprzątać, gotować jej i utrzymywać a one sobie leży i pachnie i tylko wrzuca zdjęcia dupy na insta
Uważam, że zarówno kobieta i mężczyzna powinni gotować i sprzątać. Dzielenie obowiązków jest o tyle praktyczne, że po prostu wykonuje się je szybciej i jest więcej czasu wolnego. Nie wyobrażam sobie być z kobietą, która ma dwie lewe ręce w kuchni i do sprzątania.