Wpis z mikrobloga

Wykopki ratujcie!!!

W skrócie: koleżanka w pracy się do mnie dobiera a mam żonę, co zrobić?

Cały opis: mam 30 lat i jestem przystojny (no co zrobię), mam żonę i dziecko w drodze. Tymczasem od nowego roku w firmie pojawiła się jakaś creative manager, 34 lata, fajna sucz (nie powiem, mogłaby dostać) i jest w hierarchii nade mną (jestem programistą). Generalnie jej rola w firmie jest taka, że jak jest projekt to ma przynosić mi kartkę papieru z jakimiś pomysłami, konceptami a ja z tego robię program, ale ona mi zajmuje 30% czasu siedzenia w biurze opowiadając że faceci to świnie a ja jestem jakiś taki inny (nie-świnia), wymienia milion lokali że jej się marzy tam iść (że niby mam ją tam zabrać), że jak dobrze duży projekt (na grube setki tyś.) skończymy "to skoczymy na rajskie wakacje, tak integracyjnie" itd. I ni #!$%@? jak robię przy niej celowo milion face palmów żeby zobaczyła obrączkę to nic sobie z tego nie robi.

Co z tą kobietą zrobić, żeby nie zrobiła mi w firmie świństwa, ale żeby sobie znalazła jakiś inny obiekt pożądania?

Z góry dzięki

PS. A dopiero #!$%@? zmarł znajomy który wisiał mi 2 tysie i już nie odzyskam. Pechy chodzo parami :/

#problemzdupy #boldupy
  • 100
  • Odpowiedz
@costadelsol: Ale ty nie mów jej wprost, że ma się odczepić tylko cały czas "moja Beatka", "a mój synek dzisiaj mi pomachał na dowidzenia", "a wsumie skoro mówisz o restauracji to chyba się przejdę z Beatką na jakąś romantyczną kolację" "Beatka, Beatka, Beatka".
  • Odpowiedz
@costadelsol: Podczas rozmowy z nią dłub w nosie później niby to zauważasz i przepraszasz, a potem znów dłubiesz w nosie i am do ust. Jeszcze idąc do roboty nie myj zębów i rozmawiając mimochodem chuchaj jej na morde. I tak przez parę dni. Będzie #!$%@?ć w podskokach xD Ewentualnie zabij ją krzesłem
  • Odpowiedz
@costadelsol: Jak masz obrączkę, to to nie odstrasza tylko wręcz przeciwnie - przyciąga, bo babska logika. Jak baba widzi że inna baba cię ma to ona też chce. Jak zaczniesz mówić jaka twoja żona jest wspaniała, to też odwrotny skutek, bo będzie chciała być na jej miejscu. Po prostu powiedz że nie jesteś zainteresowany bo nie jest w twoim typie.

  • Odpowiedz
  • 0
Uważaj żeby to jakiś psychol nie był. Przez Jednego takIego co machal dupa to kumpel z pracy się ciąga po sondach i na co mu to było
  • Odpowiedz