Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #oswiadczenie #takaprawda #polityka #wojna #polska

Wyjaśnimy sobie jedno, kapacki. Na Ukrainie moga nawet wznosić świątynie dla Bandery. Tak długo jak będą zabijać ruskich i trzymać ich z dala od naszych granic, tak długo to jest w naszym interesie. Mało mnie obchodzi co było 100 lat temu. Interesuje mnie, żeby ruska swołocz nawet się nie zbliżyła do naszych granic, i żebym przeżył swoje życie nie musząc widzieć na żywo ruskiej mordy. Śmierć każdego kacapa jest warta każdego pomnika Bandery na Ukrainie, bo, zaskoczę wam, nigdy na Ukrainie nie byłem, i się tam nie wybieram. Nie interesuje mnie Ukraina. Interesuje mnie gruzowanie moskalskiej swołoczy.
  • 18
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji: Widzę pojawia się info że Ukrainie zaczyna brakować amunicji i środków to zaraz aktywują się kilkumiesięczne troll konta. Nie, czczenie morderców Polaków nie jest akceptowalne dla nikogo normalnego. A to że jeden dzikus tłucze się z drugim który jest naszym wrogiem to inna sprawa.
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji: Chyba cię poniosło - nie, nie mogą stawiać pomników ludobójców Polaków, bo to stawia ich na równi z hordą rosyjską. Jak #!$%@?ą banderę z życia publicznego, to niech sobie podbijają ruskich do samego Władywostoku i będę im w tym kibicował.
  • Odpowiedz
@Parmenides69: Nigdy mi nikt z tych "husarzy wołynia" (śmiech na sali bo jedyne do czego to jest wykorzystywane to do #!$%@? ukraińców a pamięć ofiar to jest jakaś dziesiąta sprawa w kolejce) jeszcze nie uświadomił jaki wpływ to ma na to co się dzieje teraz i dlaczego Polska miałaby nie wspierać Ukrainy z wojną z ruską dziczą. To jest tylko takie głupie gadanie ludzi o IQ kija od szczotki którzy robią
  • Odpowiedz
czczenie morderców Polaków nie jest akceptowalne dla nikogo normalnego


@Parmenides69: nikt tu nie czci morderców Polaków, no chyba że te ruskie trolle i onuce. Poza tym jeżeli ci chodzi o to żeby #!$%@?ć na każdy kraj który zabił choć jednego Polaka, no mam dla ciebie przykrą wiadomość jeśli chodzi o perspektywę na politykę zagraniczną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
skoro nie interesuje cie ci było 100 lat temu, to czemu nazywasz Rosjan "ruską swołoczą"?


@JohnDoe01: xd nie bez powodu jesteś na czarnej xd. Może dlatego że choćby ostatnie 2 lata, już nie mówiąc o ostatnich 10 latach, czy każdy okres od ostatnich 100 lat mówi jasno i wyraźnie że ruskie to swołocz xd
  • Odpowiedz
@Parmenides69: Nie symetryzuj, Ukraińcy to nie dzikusy - w ostatnich latach udowodnili własną krwią, że chcą iść na zachód. Ocenianie całego narodu tylko na podstawie zbrodni banderowskich jest po pierwsze niedopuszczalnym uproszczeniem, po drugie zwyczajnie fałszywe gdyż wśród samych Ukraińców pewnie wcale nie ma zgody co do tego tematu.
  • Odpowiedz