Wpis z mikrobloga

@michelney: właśnie tak każdy mi ją polecał, słyszałem z wielu źródeł że jest świetna, a z tego co się orientuję to jest dobra tylko do inwestowania w akcje. Nawet us500 jest na #!$%@? dźwigni 1:20, na krypto duże spready tak jak powiedziałeś, w dodatku ta kara od KNF...
No i bycie market makerem czyli zarabiają na tym że ty tracisz... nie znam się zbytnio ale takie coś prosi się chyba o
Jakby ktoś napisał jak to z tym jest naprawdę to byłbym wdzięczny


@janush-pavlach: Samo XTB ma odpowiedź na Twoje pytanie.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie
@Asceus: To, że CFD są ryzykowne, i że większość ludzi pcha się na głęboką wodę bez przemyślenia to ja wiem, mi chodzi o rzekome naciąganie do SL zeby zamkanc pozycje graczowi na stracie i inne tego typu nieetyczne zagrywki : )
@micomak: nie znam sie, dlatego sie pytam jak to z tym jest. Gdzie ty tu widzisz problem? Mówię to, co usłyszałem z różnych źródeł i pytam o potwierdzenie i rozjaśnienie wątpliwości :) I wiele z tych rzeczy słyszałem od rzetelnych osób z wykształceniem i doświadczeniem na rynku, a nie losowego użytkownika z bankier.pl jak ty wysłałeś :)