Wpis z mikrobloga

Czy miał ktoś problem z otrzymaniem bonusu 30 USD za polecenie? Założyłem kontro z reflinka quaza, dzis aktywowalem urzadzenie, skonfigurowalem, a 30 USD jak nie było tak i nie ma. Mój znajomy co zrobił wszystko tak samo (też od quaza) bez problemu dostał 30usd. Jakieś rady?

#quest3 #meta
  • 17
@Rovexx miałem podobny problem, wziąłem jakiś losowy z google reflink i nie dostałem 30$. Później założyłem drugie konto na mail i wziąłem drugi relflink z wykopu i działał, ale szkoda mi było pierwotnego konta które było połączone z FB. Z tego powodu napisałem do supportu mety, najpierw musiałem czekać na odpowiedź tydzień, potem napisali ze musze czekać 14 dni. Po 14 dniach dalej nic, dlatego wysłałem do nich chyba 3 maile i
@Rovexx z tego co czytałem to różnie działa. Część osób dostaje niemal od razu, część w ciągu doby, a inni w ciągu tygodnia. Jesli po tygodniu nie dostaniesz bonusu to pisz na support.
Sam aktywowałem w zeszły weekend i jeszcze nie dostałem. Jak nie będzie do poniedziałku to piszę do nich.
@Andr3v: „Pomoc i wsparcie” w aplikacji kieruje Cię co ich strony, na dole strony jest „Skontaktuj się z działem pomocy”, tam wybrałem najbardziej pasującą opcję i napisałem o co mi chodzi.
ciekawe czemu tak idą pod górkę

@Andr3v: Od niedawna mam kontakt w metą, ale z tego co zdążyłem zaobserwować wynika że mają tam straszny #!$%@? i pewne rzeczy nie działają automatycznie, tak jak powinny. Tych dodatkowych danych potrzebują do dodania 30$ z palca.