Wpis z mikrobloga

@johann-meier: widzę że dupke zapiekło. Napisz jeszcze o tym ze wszystkie p0lki to #!$%@?, wszyscy Polacy pracują na oligarchów i Janouszów, Polska nic nie dała i ogólnie to polska to kraj nie do zycia.

Traktowanie Polski jako gownokraju to objaw jakiegoś uposledzenia. 20 gospodarka świata. Gdzie jest teraz ukraina która miała PKB wyższe niż polskie w 1990? W dupie. Białoruś? W dupie.
Jak tobie i jemu podobnym wydaje się że standard
@johann-meier: to są jakieś popierdułki a nie oligarchy :) żadnych zabójstw, produkcji, dystrybucji, masturbacji

zobacz na tych ukraińskich, oni nawet mają swoje bojówki wojskowe :) Kraken z Charkowa czy ten Azow z Mariupola to pierwotnie były właśnie finansowane przez oligarchów
Traktowanie Polski jako gownokraju to objaw jakiegoś uposledzenia. 20 gospodarka świata. Gdzie jest teraz ukraina która miała PKB wyższe niż polskie w 1990? W dupie. Białoruś? W dupie.


@gracilis: To ty nie ogarniasz niestety, że może być coś cenne tj. np. nieżycie w ruskim mirze, ale może być coś cenniejszego -> życie. I dla większości ludzi po prostu, wybór między, życiem w ruskim mirze ale życiem, a byciem trupem jest dosyć
@CzaryMarek: myślę że bardzo naiwne jest myślenie że 10mln polaków którzy nie mają żadnej znajomości języka i przydatnych za granicą umiejętności pojedzie tam, zostawi majątki pokolen i nie zdechnie tam. Z reszta rosja już artykułowała-chcemy Rosji do Lizbony
@CzaryMarek: z resztą uwazam ze jeżeli ktoś chce czerpać benefity z tego państwa a potem po prostu #!$%@?ć to powinno się już teraz brac na szkolenia. Takie kraje jak Szwajcaria albo Dania istnieją od setek lat a polak jak szczur tylko ucieka i jest pośmiewiskiem swiata
@johann-meier: to co #!$%@?ą rządzący od "odzyskania wolności" to tak naprawdę woda na młyn ruskiej propagandy. szkodzą Polakom żeby płakać, że ruscy wykorzystują to przeciwko nam¯\(ツ)/¯
ps. tu jest jeszcze Polska czy jeden z krajów związkowych unii jewropejskiej? musiałbym spaść z #!$%@? żeby walczyć za okupacyjny rząd UkroPolin.
myślę że bardzo naiwne jest myślenie że 10mln polaków którzy nie mają żadnej znajomości języka


@gracilis: Nie żartuj, emeryci nie będą i tak walczyć, a w młodych pokoleniach jest bardzo dobra znajomość języków obcych.

zostawi majątki pokolen i nie zdechnie tam


@gracilis: BUahahaha, ta przeciętny 20-30 latek, ma wielki odziedziczony majątek, bo Polska to Szwajcaria czy USA :D
Zresztą nawet jakby ktoś miał mieszkanie, to i tak jego wartość jest
@johann-meier:
@gracilis:
To nie ruska propaganda a działania rzadu jak i zachowanie społeczeństwa sprawiło, że całokształt kraju stał się nieprzyjazny dla młodego mężczyzny (który to najczęściej jest potencjalnym żołnierzem).

Argument p0lki by nie istniał gdyby media nie promowały związków Polek z obcokrajowcami oraz gdyby Polki nie próbowały traktować przeciętnego Polaka jako bankomat

Młody Polak żyje ze świadomością, że to co dla jego ojca było oczywiste, wręcz dane z góry (jak
@CzaryMarek: jaka jest różnica między położeniem niemiec a Polski? Szwajcaria jest w jeszcze gorszym miejscu. Po prostu problemem polaków jest uciekanie od problemów, infantylizmu i niczym nieuzasadnione poczucie bycia lepszym co skutkuje tym że zawsze lądujemy w dupie przez takich jak ty
@gracilis: Kocham swój kraj, jestem patriotą, ale to co się odwala sprawia, że pierwsze co zrobię to ucieknę. Mam umierać za julki z sejmu, które nazywają żołnierzy gwałcicielami? Mordercami? Sytuacja na granicy z Białorusią pokazała, że pełnoprawni bohaterowie z krwi i kości przez patologię "elit" są teraz ośmieszani i opluwani. Kto za mną zapłaczę? Kto o mnie będzie pamiętał? Jak ja będę zdychał w okopach, moje rówieśniczki będą skakać na bolcach