Wpis z mikrobloga

Chcę zbudować stronę, która będzie miała bloga i moduł sprzedaży kilku produktów cyfrowych.

1. Gdzie szukać wykonawcy takiego projektu? Zależy mi na dobrym quality, kimś kto mi to zrobi tak że potem nie będę miał problemów z responsywnością, seo etc.
2. Jaką technologię wybrać dla najlepszych efektów SEO? Wordpress? Laravel? Coś innego?

#webdev #programista15k #seo #webdesign #programowanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamcc: Moim zdaniem Wordpress w zupełności wystarczy (mówię to jako SEOwiec). Co do wykonawcy, który zarówno SEO ogarnia, jak i tworzenie fajowych stron to polecam @NoKappaSoldier73 z czystym sumieniem, o ile znajdzie w kalendarzu miejsce jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamcc jak chcesz chjoowo i drogo to pisz do mnie. Wprawdzie terminy mam dopiero wolne na lipiec. Także będziesz musiał poczekać.

A tak na serio jak nie znajdziesz nikogo to możesz napisać to mogę Ci coś zaproponować, niestety termin dopiero za 3 miesiące
  • Odpowiedz
@kamcc: Jakbyś się zdecydował na WordPress & WooCommerce to mam wolne terminy pod koniec marca. Myśle, że taki sklep z automatyzacją zakupów, blogiem itd 3k brutto (0% VAT) W tej cenie SEO, dostosowanie pod telefony itd, moge podesłać podobne projekty pod produkty cyfrowe. Robiłem już paru wykopkom ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kamcc: jeżeli dalej nie znalazłeś to się odezwij ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wordpress + WooCommerce polecam do tego, chyba będzie najlepiej.
  • Odpowiedz