Wpis z mikrobloga

Nie macie dość czytania ciągle negatywnych informacji, którymi jesteśmy ciągle zalewani? Najpierw covid i straszenie zaglada, wojna, inflacja, złodziejstwo i bezkarnosc pisowska, uśmiechnięta polska, ekowariactwo znów wojna tylko jakby strojenie społeczeństwa że jak trzeba będzie to i nas na nią wyślą.

Głównej wykopy nie czytam bo tam tylko to o czym pisze. Mirko jest fajna odskocznia. Na twittera tez juz dużo rzadziej wchodzę
  • 29
  • Odpowiedz
Służby tak to zaprojektowały, żeby nas znieczulić. Od nadmiaru informacji przestajesz filtrować to co ważne. A wszystko przelatuje jak jedna papka.
Dlatego wiele lat temu odłączyłem się od telewizji, radia i gazet.
  • Odpowiedz
@olokynsims: I polecam ten stan rzeczy. W TV, gazetach ani radiu nie dowiesz się prawdziwego stanu rzeczy, bo wszystko jest przetwarzane przez "władzę". I cyk tu wchodzi internet( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Rkschuwdu Wykop, pepper, jbzd, grupy na fb, twitter. Wszystkie te elementy są atakiem tych od “wyłącz telewizję, włącz myślenie”. Zaczęli od covida i widać, że tym wprowadzali jedną narrację “skłócić ze sobą ludzi”, a jedyną partią, która była z nimi to Konfederacja, która teraz jest przeciwko wojnie na Ukrainie. Zresztą wystarczy zobaczyć wpisy ludzi, którzy tak szczują z jednej strony, zaczęło się od covid i smiercionek skończyło się na Ukrainie i wojnie.
  • Odpowiedz