Wpis z mikrobloga

Nie często piszę posty, raczej częściej komentuję.

Ale po obejrzeniu gniota uszatego nieroba, chcę to skomentować.

Dwie lewe ręce do tego leń i pasożyt. To czyni z uszatego pigmeja kogoś poniżej poziomu człowieka.

On nie ma czasu dla siebie… na streamy… japi**le kua… lepiej siedzieć na piź*e i czekać aż uda mu się wyłudzić pieniądze.

Ten obszczymur z niczego nie widzi lekcji. Życie go kopie po gulce, pluje mu w ryj a on udaje że to deszcz pada.

Nie wiem jakich słów użyć w sumie aby opisać jaką pogardę czuję do tego ogórka.

Inni ludzie nie marudzą. Mają cele, marzenia. Może nie zarabiają dużo. Ale nie to się liczy w życiu najbardziej. Potrafią się utrzymać i korzystać z życia.

Ja sam osobiście pracuje od 8 do 16 na dość prestiżowym stanowisku aby zaraz po pracy przebrać się w ciuchy robocze i naprawiać samochody. Żeby Moje dziecko i kobieta miały jak najlepsze życie. Ich uśmiechy to dla Mnie najlepsza motywacja.

A uszaty kurdupel jest zamknięty w swoim „świecie” gdzie każdy jest najgorszy, on najlepszy. I wszytko mu się należy.

Uważam, że trzeba go usunąć z internetu. W sumie pomysłu na to nie mam, ale mam nadzieję że przyjdzie taki dzień kiedy będzie miał zakaz publikacji swojej zakazanej mordy.

Jeszcze jakby te swoje błędy widział, przyznał się, próbował coś z tym zrobić. Trochę skruchy. To człowiek może lekko inaczej by na niego patrzył.

Ale niestety nigdy i nikt nie udowodni uszatemu bydlakowi, że jest dołem.

Tak mi dopomóż Wykop i wszystkie popier
**e

#bonzo
  • 4
  • Odpowiedz
@BrockWRO: jeśli dla uszatego uśmiech żony i ziecska miałyby być najlepsza motywacja to już wiesz dlaczego ten nierób nie jest zmotywowany do niczego ..... Beeeeeen
  • Odpowiedz