Wpis z mikrobloga

Dlaczego albo raczej co uważacie że jest w waszym życiu tak jak jest? Oczywiście pomijając wygląda bo na to wpływu nikt nie miał. Ale co uważacie że zrobiło z was #przegryw , może jakieś zachowania rodziców? Lub ich brak? Może wy sami coś źle zrobiliście?
  • 14
  • Odpowiedz
@fraciu: Nadopiekuncza matka i nieobecny ojciec. Matka wszystko robila za mnie. Ojciec nic nie pozwalal dotknac w domu. Mialem tylko spokoj, jak gralem na konsoli albo na komputerze. Pozniej przez to bylem niesmialy w szkole i inne dzieci zaczely mnie gnebic. Do tego duzo chorowalem i bylem slabszy od rowiesnikow.
  • Odpowiedz
@fraciu: Na 100%. I akurat im "mrygnie" ten wpis, który na pewno nie utonie pod ruską propagandą, lewacką propagandą, prawicową propagandą, famemma, kononowiczu i innych takich.
  • Odpowiedz
@fraciu: W moim przypadku zaczelo sie tak na dobra sprawe od chorowania. Nie poszedlem przez to do przedszkola i juz wtedy spolecznie odstawalem, bo wiekszosc czasu spedzalem w domu, a inne dzieci nabieraly kompetencji w relacjach miedzyludzkich.

@adam-boczkwiak: Mozna powiedziec, ze od liceum to juz byla moja wina, ale nie potrafilem sobie sam z tym wszystkim poradzic, wiec uciekalem w gry, anime i fantastyke. Moze gdybym trafil na terapie w
  • Odpowiedz