Wpis z mikrobloga

@lronman: Jedna osoba która zacznie kwestionować pewne rzeczy, może zbyt mocno poruszyć grupą, a osoby odchodzące to spadek twojego dochodu. Dlatego każde niedostosowanie się do wymagań sprawia, że jesteś dosłownie ucięty.

Mnie nie blokują ale i tez nie piszą za bardzo ;(
via Android
  • 2
@The_Rainman w sumie muszę nagrać, ogólnie to, że sky is the limit.
Nie ograniczaj się, nigdy nie było lepszego momentu, jakieś pakiety VIP, elite, premium, słuchaj mentorow kupuj sygnały. #!$%@? na około, uważają co mówią, że się na minę nie #!$%@?ć co by można było wykorzystać przeciwko im. Nic się nie dowiesz konkretnego.

Nie oszukujemy się też, że to są słupy, te laski jeszcze kilka miesięcy temu nie wiedziały co to forex
@The_Rainman https://youtube.com/@IsabellaLanter?si=SZF-bvvepn7KxnAx
Na tym kanale mozna znaleźć ciekawe treści w temacie . Te ich spotkania to w kółko to samo. Jedna osoba opowiada o tym jak zaczęła i dlaczego a druga zadaje jej pytania jak zaczęła i dlaczego i potem ta pierwsza odpowiada tej drugiej jak zaczęła i dlaczego . A, i jeszcze później dodaje gdzie była zanim tam zaczęła i jakie to jest świetne miejsce zeby tu być gdzie teraz jest.
@lronman: Mam kolegę, który działa z tą Klaudią. Początkowo go ostrzegałem aby nie dołączał bo nie dobrze mi to wyglądało, odpowiedział mi - doskonale wiem o Lewickim czy Biernacie. Co zrobił w takim razie? Jako jedna chyba z kilku osób w Polsce nie tylko pisał ale zanim tam dołączył udało mu się spotkać bezpośrednio z Klaudią jak także tymi dziewczynami komentującymi i na pewno z kimś jeszcze tam rozmawiał na jakimś