Wpis z mikrobloga

@Toonzvikopu śmieje się, bo byłem 2 tygodnie w szpitalu w Dubaju i mogłem wysyłać zdjęcia, bo to co pokazujesz wygląda jak na jakiejś stołówce a wykopki się jarają, bo w Polsce karmę dla psów podają
@blinxdxb: to jest dopiero klasa i wysokie standardy.... No ja tez bylem sam na ~ 20 m2 i tez bylo menu ale to nie bylo to samo co u Ciebie... Juz slyszalem jaka tam jest opieka i ze na start wszystkie badania jakie tylko moga Ci robia bo mam przyjaciolke ktora mieszka w Dubaju od wielu lat, zreszta chciala sama mnie tam sciagnac wiele razy i myslalem o tym, ale ja
@blinxdxb: ile trzeba zapłacić za opiekę medyczną na takim standardzie miesięcznie? I jeśli to jakiś plan firmowy, to nie chodzi mi o koszt jaki tam dopłacasz, tylko ile coś takiego kosztuje na wolnym rynku. Bo to nie jest tyle że opieka specjalistyczna że wizyta np. u endokrynologa tylko bardziej opieka szpitalna jak na jakiś zabieg typu leżenie kilka dni w szpitalu a tego chyba takie normalne ubezpieczenie nie pokryje, a Dubaj
@interpenetrate pracodawca.a obowiązek wykupienia tobie ubezpieczenia prywatnego. To jakie to będzie to już zależy od twojej pozycji. Ja mam najwyższy pakiet i kosztuje 17k pln rocznie. Każde ubezpieczenie pokrywa szpitale, ale limit znowu zależy od pakietu. Takie ubezpieczenie jak moje pokrywa też dentystę i psychiatrę. W tańszych tego nie ma.

Ja w szpitalu spędziłem 2 tygodnie, w tym tydzień na intensywnej opiece, miałem operacje i sporo zabiegów. Koszt tego pobytu to ok