Wpis z mikrobloga

Naszło mnie takie pytanie. Jako niebieski wiem co myślą faceci jak widzą jakąś atrakcyjną dziewczynę, poprpstu w głowie nasuwają się słowa "ruchał bym", poprostu laska jest atrakcyjna i byś poszedł z nią na numerek.

Zastanawia mnie co w analogicznej sytuacji myślą rożowe? Podejrzewam że niektóre podobnie do mężczyzn, jednak z racji ich odmiennej seksualności jest to bardziej skomplikowane niż w przypadku facetow.

Zależy mi na odpowiedzi kobiet, ewentualnie facetów wiedzacych coś w temacie.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill #blackpill #pytanie #seks
  • 14
@TheDamex: Myślą to samo, tylko że mają większe wymagania i celują w topkę wglądową mężczyzn.
Dlatego redpillaki copują, że można sobie kupić albo wypracować pożądanie kobiet udając samca alfa. ( ͡º ͜ʖ͡º)
No, a mężczyźni pukną prawie każdą kobietę w wieku rozrodczym, jak mówi staropolskie przysłowie "każda potwora znajdzie swego amatora"- czyli każda kobieta znajdzie sobie partnera. Takie są strategie reprodukcyjne wypracowane w czasie ewolucji zapisane
Zastanawia mnie co w analogicznej sytuacji myślą rożowe? Podejrzewam że niektóre podobnie do mężczyzn, jednak z racji ich odmiennej seksualności jest to bardziej skomplikowane niż w przypadku facetow.


@TheDamex: raczej nie zwracam uwagi ale jak już ktoś przykuje mój wzrok to po prostu stwierdzam, że "o fajny facet" i idę dalej.
Nigdy nie miałam by myśleć o sexie patrząc na jakiegoś faceta na ulicy XD
Jak byłam singielką dłuższy czas to
  • 0
@Femme-nie-Fatale: Nigdzie nie napisałem, że kobiety to odrębny gatunek. Poprpstu wiem że seksualność kobiet w wyniku ewolucji i odmiennych strategi reprodukcyjnych jest w jakimś stopniu odmienna niż u mężczyzn i chciałbym wiedzieć jak bardzo inna. Czekam jendnak na więcej odpowiedzi żeby wyciagnąć jakieś wnioski. Sama mogła byś dać odpowiedź i pokazać jakie są różnice.
@TheDamex: Okej. Najlepsza odpowiedź w tym przypadku to ”to zależy”, pewnie podobnie jak u mężczyzn. Część kobiet pomyśli sobie ”ale fajny”, a druga część będzie miała bardziej erotyczne myśli.
Jeśli jest to kompletnie obcy facet, to przeważnie będzie to ta pierwsza opcja, bo jednak nie ma tego ważnego bodźca w postaci znania bliżej tej osoby, tj. jej zachowań, barwy głosu