Wpis z mikrobloga

Naszło mnie takie pytanie. Jako niebieski wiem co myślą faceci jak widzą jakąś atrakcyjną dziewczynę, poprpstu w głowie nasuwają się słowa "ruchał bym", poprostu laska jest atrakcyjna i byś poszedł z nią na numerek.

Zastanawia mnie co w analogicznej sytuacji myślą rożowe? Podejrzewam że niektóre podobnie do mężczyzn, jednak z racji ich odmiennej seksualności jest to bardziej skomplikowane niż w przypadku facetow.

Zależy mi na odpowiedzi kobiet, ewentualnie facetów wiedzacych coś w temacie.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill #blackpill #pytanie #seks
  • 14
  • Odpowiedz
@TheDamex: po pierwsze robisz podstawowy błąd ze myślisz ze skoro ty tak myślisz to myślą inni. To jest Twoje myślenie. Nie znasz poziomów libido innych aby stwierdzić jak myślą.

Po drugie, kobiety myślą podobnie i jakby ktoś zrobił badania to wyszło by że połowa robi tak, druga polowo siak a jeszcze inni inaczej.
  • Odpowiedz
@TheDamex: Myślą to samo, tylko że mają większe wymagania i celują w topkę wglądową mężczyzn.
Dlatego redpillaki copują, że można sobie kupić albo wypracować pożądanie kobiet udając samca alfa. ( ͡º ͜ʖ͡º)
No, a mężczyźni pukną prawie każdą kobietę w wieku rozrodczym, jak mówi staropolskie przysłowie "każda potwora znajdzie swego amatora"- czyli każda kobieta znajdzie sobie partnera. Takie są strategie reprodukcyjne wypracowane w czasie ewolucji
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie co w analogicznej sytuacji myślą rożowe? Podejrzewam że niektóre podobnie do mężczyzn, jednak z racji ich odmiennej seksualności jest to bardziej skomplikowane niż w przypadku facetow.


@TheDamex: raczej nie zwracam uwagi ale jak już ktoś przykuje mój wzrok to po prostu stwierdzam, że "o fajny facet" i idę dalej.
Nigdy nie miałam by myśleć o sexie patrząc na jakiegoś faceta na ulicy XD
Jak byłam singielką dłuższy czas
  • Odpowiedz
  • 0
@Femme-nie-Fatale: Nigdzie nie napisałem, że kobiety to odrębny gatunek. Poprpstu wiem że seksualność kobiet w wyniku ewolucji i odmiennych strategi reprodukcyjnych jest w jakimś stopniu odmienna niż u mężczyzn i chciałbym wiedzieć jak bardzo inna. Czekam jendnak na więcej odpowiedzi żeby wyciagnąć jakieś wnioski. Sama mogła byś dać odpowiedź i pokazać jakie są różnice.
  • Odpowiedz
@TheDamex: Okej. Najlepsza odpowiedź w tym przypadku to ”to zależy”, pewnie podobnie jak u mężczyzn. Część kobiet pomyśli sobie ”ale fajny”, a druga część będzie miała bardziej erotyczne myśli.
Jeśli jest to kompletnie obcy facet, to przeważnie będzie to ta pierwsza opcja, bo jednak nie ma tego ważnego bodźca w postaci znania bliżej tej osoby, tj. jej zachowań, barwy głosu
  • Odpowiedz