Wpis z mikrobloga

Totalna przecietniara (tak incele - to JEST kobieta 5/10 wyobrazcie sobie ja bez makijazu i bez zrobionych ust, sylwetka widac, ze plaskodupny skinnyfat a nie fitnessiara) narzeka na "samotność" (nie ma chetnego bogatego przystojniaka na zwiazek malzenski bez intercyzy). Tak te social media wyprały mózgi kobietom, albo koles z absolutnej topki albo singielstwo, zaloze sie o kazde pieniadze, ze gdyby urealniła wymagania to znalazłaby kandydata na męża w kilka tygodni. Pieknie napisał @CloudSpanner w tym komentarzu https://wykop.pl/wpis/75403749/myslicie-ze-ten-tiktok-jest-dla-beki-czy-tak-na-po#265276499

#blackpill #tinder #tiktok #zwiazki #badoo #hipergamia #logikarozowychpaskow
przegryw162cm - Totalna przecietniara (tak incele - to JEST kobieta 5/10 wyobrazcie s...

źródło: tiktok

Pobierz
  • 23
@przegryw162cm: Ano, ten białorycerzyk jest kompletnie śmieszno-żałosnym człowiekiem. Wypiera jak funkcjonuje wszechświat i ufa bezgranicznie każdej kobiecie która powie jak jej smutno jak jej źle XD Pewnie lewaczek który liczy że coś mu skapnie.

"Gówno prawda amebo umysłowa, ''setki wiadomości'' to one maja jedynie, ale w wyobrażeniach wykopków redpillowców oraz innych"

Ten komentarz w ogóle mnie #!$%@?ł xD W międzyczasie - dosłownie kobiety otrzymują setki wiadomości - tym bardziej tak się
@przegryw162cm: W sumie poza tematem, ale warto zauważyć jedną rzecz - kobiety #!$%@?ące o uprzedmiotowieniu, że to złe, nie robi się tak, itd. same uprzedmiotawiają na potęgę. Nie dość, że same siebie, to jeszcze mężczyzn w stopniu większym niż chłopy kobiety.
Określenie "mieć bolca" sprowadza mężczyznę do roli dildo (z dodatkowymi funkcjami w stylu zabawianie i organizowanie rozrywki) i imo jest to mega obrzydliwe oraz pokazuje jakie w zasadzie są k*biety.
Określenie "mieć bolca" sprowadza mężczyznę do roli dildo (z dodatkowymi funkcjami w stylu zabawianie i organizowanie rozrywki) i imo jest to mega obrzydliwe oraz pokazuje jakie w zasadzie są k*biety.


@Eteres: No ale przecież faceci lubią RUCHAĆ, więc można ich tak nazwać i nie ma w tym problemu nie? Ale gdyby ona została nazwana "dupą na telefon" to by pewnie był skandal, że jak tak można ( ͡° ͜ʖ
W sumie poza tematem, ale warto zauważyć jedną rzecz - kobiety #!$%@?ące o uprzedmiotowieniu, że to złe, nie robi się tak, itd. same uprzedmiotawiają na potęgę. Nie dość, że same siebie, to jeszcze mężczyzn w stopniu większym niż chłopy kobiety.

Określenie "mieć bolca" sprowadza mężczyznę do roli dildo (z dodatkowymi funkcjami w stylu zabawianie i organizowanie rozrywki) i imo jest to mega obrzydliwe oraz pokazuje jakie w zasadzie są k*biety


@Eteres:
@mishka49: >w jej przypadku nie ma czym się przejmować, ot lala na jedną noc, a nie materiał na partnerkę

Bez problemu załatwi sobie zarówno to pierwsze, jak i to drugie. Get the rope.
@Ervinos:

zanizanie


Prosze przeczytaj ze zrozumieniem mój wpis, napisałem tam wyraznie abys wyobrazil sobie ją

1. BEZ makijazu
2. BEZ zrobionych ust
3. A jej sylwetka to płaskodupny skinnyfat, czyli nie dziala na plus (bo nie jest fitnessiara) ani na minus (bo nie ma nadwagi)

Slusznie napisal wyzej w komentarzu @Nowystaryziel https://wykop.pl/wpis/75432813/totalna-przecietniara-tak-incele-to-jest-kobieta-5#265360889

Ona zainwestowała w siebie wrzucając botoks w usta i nie jedząc za dużo, przez co ma sylwetkę skinnyfat. Mocny
@przegryw162cm: przeczytałem ze zrozumieniem Twój komentarz, nie martw się ;) tylko ze wiesz ze z tym wyobrażeniem sobie laski bez makijażu to można z każdą tak powiedzieć? Z tą Twoją Olivią Wilde też ;) nie twierdzę, że uważasz się za chada, ale się tak zachowujesz pod względem swoich wymagań. Laska z tik toka nie musi być od razu pięknością, żeby zasłużyć na powiedzmy 7/10. Odnoszę wrażenie, że trochę się gubisz w