Wpis z mikrobloga

@Gours właściwie jedyna rzecz jaka odróżnia ich od reszty radykalnej prawicy jest oficjalny stosunek do Rosji i Ukrainy, ale myślę, że gdyby nie Smoleńsk to i PiS dziś byłby onucową partią jak ich przyjaciele z Europy i Stanów. Kilkanaście lat temu Orban w okolicach Smoleńska też był raczej antyrosyjski, a dziś jest jego najlepszym przyjacielem w UE
  • Odpowiedz
@galicjanin pis jest prorosyjski, sukcesywnie rozsadza EU, Polskę itd to że krzyczy, że Rosja wróg ale politycznie to "sojusznik wartości", kaczce się marzy bycie Putinem
  • Odpowiedz
Duda to wiadomo populista aczkolwiek czy UE nie rozsadza samo siebie wprowadzając tak absurdalne prawo jak "zielone" dyrektywy?
  • Odpowiedz
@Gours: oni wiedzą jak tępych mają wyborców, pisowcy wszystko przyklepali nie pytając nikogo o nic a teraz duda (nie meliniarz ale też pisowski pachołek) wielce przeciwko
  • Odpowiedz
@Gours: PIS jest dziwnym potworkiem z lewicowymi hasłami gospodarczymi i narodowościowymi hasłami. Ultraproukraińscy ale co szkodzi kumplować się z Orbanem, takich sprzeczności jest sporo. Antyrosyjskość wynika z pragmatyzmu, proamerykanizmu i tego że sporo pisowcow nie jest prorosyjska może najgrubsze ryby ale nie budulec. Pis miał politykę izolacji wobec UE przez co korzystały na tym inne kraje. Nasz dyplomacja istniała głównie po to by brać lapówę za każdego ciapaka z bollywood. Stracili
  • Odpowiedz
@Gours Nie mam pojęcia o co ci chodzi. Potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie? Co jest złego w tym aby społeczeństwo wypowiedziało się na bardzo ważny dla siebie temat, który dotyka go bezpośrednio?
  • Odpowiedz
  • 0
@SoplicaTadeusz: zasugerowałem ci przecież, że to kretynizm, a ludzie są idiotami, którzy nie potrafiliby racjonalnie zagłosować, tylko zostaliby zmanipulowani przez konfiarz, pisowców i kacapów, którzy by lobbowali de facto wyjście z UE jak w UK
  • Odpowiedz
pis jest prorosyjski


@emasele: PiS nie jest prorosyjski, PiS to skrajna głupota + personifikacja najgorszych cech Polaków, czyli przede wszystkim przekonanie, że jesteśmy jakimiś potomkami sarmatów i Chrystusami Europy i o ile w przypadku polski szlacheckiej mieliśmy husarię, której praktycznie nic nie mogło się przeciwstawić, tak dzisiaj nie mamy nic, a pisiory dalej myślą, że Polska coś będzie znaczyć na arenie międzynarodowej jak będą wydzierać mordy jak cham spod obory.
  • Odpowiedz