Wpis z mikrobloga

Powiem wam ze na 28lvl myślałem ze cokolwiek osiągnę w zyciu, obroniłem po wielkich trudach inżyniera robotę dorwałem ale tam czułem się jak śmieć bo robiłem jakieś proste robótki wiec się zwolniłem nie dawni, w wojsku byłem/jestem bo pomyślałem sb ze z takiej cipy da się coś więcej niż siusiak osiągnąć, a nawet o zawodowej sluzbie myślałem, ale za ciapowaty jestem na ta organizacje, rodzina raczej jest nie zainetersowana mną, ciagle tylko brat jest w laurach bo ma dzieci, żonę, mieszkanie, ja nie i przy każdym obiedzie czy spotkaniu siedzę jak ta #!$%@? cicho bo i nawet jak coś wtrącę to każdy aha albo w połowie zmieniają temat, który jest skierowany w mojego brata, skończyłem elektrotechnikę, ale to mój brat okazuje się w oczach innych lepszym specjalista pomimo ukończenia kierunku i fachu związanego z zupełnie inna branża, ogólnie to #!$%@?, sznur chodzi za mną od kilku dni, #!$%@? tez z poligonu na którym jestem bo smrodu nikomu nie chce robic jakbym mnie tknęło #!$%@? sb kile w łeb. Niby jutro do psychiatry, ale ja uważam ze tylko czubki tam chodzą u pytanie czy ja tez jestem takim czub, doradźcie co robic, bo jeszcze tylko doopa mnie trzyma przy powierzchni. Plus zapomniałbym, mam #!$%@? jakieś chwilowki, kredyt bo nigdy nie byłem na tyle zaradny żeby umieć oszczędzać, do wódki mnie nie ciągnęło ale 420 celebrowane kiedy się dało.
#przegryw
  • 5
@wtyka22 @wtyka22 #!$%@?, nie wiem co mam ci doradzić bo sam jestem w gorszej sytuacji, 31 lvl samotnik bez wykształcenia, kołchoz, wieś. Bracia też pożenieni i mają dzieci ja nawet nigdy za rękę.
Z roku na rok tepieje coraz bardziej. Od stolu odchodzę po zjedzeniu posiłku, bo wstyd siedzieć jak przygłup.
Zastanawiałem się też nad wojskiem, powiedz mi czy to dobre wyjście dla takiego przegrywa? Od dwóch osób słyszałem że to dobre
@NzeroZeroB powiem tak, jeśli z biegiem czasu masz ambicje w tej organizacji i będziesz starał się wykazać żeby awansować kursy jakieś #!$%@?, to nawet nie idz, ja na własnych ambicjach się przejechałem właśnie, lubię ta Polska #!$%@? w armii, zapatrzony od małego w mundur żołnierza wojska polskiego ale No za #!$%@? jestem i do tego zawsze chciałem komuś imponować i ambitnie do sprawy, jak zwykle dostałem po pozdzie i tak rok w
@wtyka22 ja właśnie za bardzo nie mam ambicji, nie wiem do końca czego ja chcę, wojsko daje mi zadania a ja je wykonuje proste. Zarobki są ok? pozwalają się jakoś samemu utrzymać?
@NzeroZeroB idz! Kasa fajna co roku podwyzki od wysługi bo zmienili w ustawie nie jak do tej pory co 3 lata za wysługę procenty, dodatek mieszkaniowy, mundurowy, 13-astma, wczasy pod kujem. Tylko środowisko hermetyczne albo się wkleisz albo Cię przerobi zebys się wkleił,