Wpis z mikrobloga

@Itslilianka Ma aplikacje i dużą moc dzięki czemu można podgrzać nawet 100 litrów wody.


Czyli ma spoko opcje z aplikacją dostępna zapewne w dużo tańszych cyrkulatorach i moc której nie wykorzystasz. Biorąc pod uwagę, że Stilgar robił z powodzenie SV w lodówce turystycznej bez cyrkulatora, to jak pojemnik do gotowania wrzucisz do pojemnika styropianowego z przykrywką to przy niskiej mocy i niskim zużyciu prądu możesz se grzać ile chcesz. Dodatkowo poza ceną
@Itslilianka Nie mam pojęcia bo cały czas szkoda mi kasy na curkulator bo pewnie większość czasu by się kurzył. Pisze tylko jak działa fizyka ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Takie pytanie kierował bym raczej do @Mirkosoft bo chłop ma z SV doświadczenie.
  • 0
Ok, podobają mi się te z proficoock. Tyle czy regulacja temp co 0.5 stopnia to nie problem. Choć w sumie zawsze praktycznie używałem całych stopni a nie ułamków
@Itslilianka zainteresowałem się ponownie sous vide moedzy innymi po twoim wpisie i wpisie Mirkosoft. po przeglądaniu tych wibratorôw ostatecznie zdecydowałem się na multicooker i nie żałuję - poza tym, że oprócz sous vide.mam.jesacse dużo innych opcji w tym moja ulubiona aktualnie czyli szybkowar, to samo sous vide też robi się wygodniej bo mogę szczelnie zamknąć garnek i zostawić na 48 godzin nie martwiąc się dolewaniem wody. Konkretnie zdecydowałem się na instantpot.
  • 0
@johny-kowalski też o tym myślałem xd który model? Ciekawe czy trzyma sztywno temperaturę bo jak robiłem piersi to różnica 4 stopni w przeciągu 2godzin miała spory wpływ na strukturę mięsa. Masz jakieś zdj jedzenia?
@Itslilianka sous vide narazie tylko steka 54 stopnie, godzina. Wyszło jak wyszło - nie przepadam za stekami albo jeszcze nie jadłem takiego żebym polubił. Mięsa z Lidla chyba nie ma co oczekiwać cudów. Karkówka z przepisu Mirkosoft czeka na weekend. Gotowałem też rosół (30 minut), ryż, gulasz wołowy (30), gulasz wieprzowy (20). Te czasy gotowania to dla mnie game changer.

PS airfryer na razie nie potrzebuję, bo mam też optigrill z nakładką