Wpis z mikrobloga

Brak zgody na obcowanie płciowe, a nie widoczne stawianie oporu, ma decydować o uznaniu czy doszło do gwałtu - to zmiana prawa, nad którą właśnie pracuje Sejm. Wielu prawników oczekuje tej zmiany. Czy pan jako adwokat też?


#ankieta

Brak zgody na zabranie pańskiego auta spod pana domu - a nie widoczne stawianie oporu, ma decydować o uznaniu czy doszło do kradzieży - to zmiana prawa nad którą właśnie pracuje Sejm.
Wielu właścicieli samochodów oczekuje tej zmiany. Czy pan jako właściciel auta też?


https://wykop.pl/link/7392175/adwokat-po-zmianie-prawa-kazdy-seks-bedzie-potencjalnym-przestepstwem

#pieklomezczyzn #kobiety #seks #p0lka #zwiazki #tinder #motoryzacja #samochody
spere - >Brak zgody na obcowanie płciowe, a nie widoczne stawianie oporu, ma decydowa...

źródło: kradziez-samochodu

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@spere: skąd wziął się u ciebie ten post? Chcesz usprawiedliwić kradzież auta, bo właściciel nie stawiał oporu? Bo jeśli tak, to brzmisz jakbyś zbyt poważnie traktował Maxa Stirnera i nieironicznie wyznawał zasadę, że własność powinna należeć do tej osoby, która jej potrafi obronić xD Julki i oskariat to chyba mają rację, że was trzeba profilaktycznie zamykać w więzieniach.
  • Odpowiedz
  • 0
skąd wziął się u ciebie ten post?


@Pandillero: skąd u ciebie takie dziwaczne pytanie? usprawiedliwienie kradzieży? wręcz przeciwnie

chcę przestać musieć wychodzić za każdym razem o 3 w nocy do każdego przechodzącego przez parking złodzieja, i musieć mu oznajmiać głośno i wyraźnie: "Nie wyrażam zgody na zabranie tego auta"

Bo jak nie wyjdę przed dom, i tego nie oznajmię na głos, widocznie wyraziłem zgodę na zabrane sobie przez niego auta
  • Odpowiedz
@spere: robisz kurtyzane z logiki. Właśnie fakt że nie musisz dawać zgody na kradzież twojego auta żeby nie zostało ukradzione jest bardzo dobre. Tak samo jak kwestia potencjalnego gwałtu. Tutaj chodzi o to, że obecnie jak wydymasz pijana, półprzytomna laske która nie jest w stanie stawiać oporu to nie jest gwałtem wobec obecnego prawa, albo inaczej - nie da się tego gwałtu udowodnić. A w ramach nowego prawa będziesz potrzebował
  • Odpowiedz
  • 0
Co jest bardzo słuszne z mojej perspektywy.


@greenbong: otóż z mojej właśnie też

to ty nie zrozumiałeś tego wpisu, skoro chyba uważasz że ja uważam inaczej niż
  • Odpowiedz
  • 0
@greenbong: w tym, że on się nie zgadza z poniższym twoim cytatem, sprzeciwia się temu nowemu prawu:

A w ramach nowego prawa będziesz potrzebował wyraźniej zgody, a takiej zgody od półprzytomnej laski nie dostaniesz, więc każde obcowanie z nią będzie gwałtem. Co jest bardzo słuszne z mojej perspektywy.


które jest słuszne z twojej perspektywy

więc jak dobrze mówi xD
  • Odpowiedz