Wpis z mikrobloga

Gdzie są teraz ci wszyscy ludzie którzy pisali o tym że 2 lata po szczepionce będzie masa dziwnych chorób, trupy na ulicach i ogólnie armagedon? Jakoś nie trafiły wam się przepowiednie bo ponad połowa ludzi zaszczepiona i nadal się nic nie dzieje
#koronawirus #covid
  • 94
  • Odpowiedz
  • 3
@Adam_Prosty: no ja z kolei myślę że fajnie na wykresie widać że najwięcej śmierci ponad średnia ma Słowenia która ma jeden z niższych wskaźników szczepień, dlatego takie wykresy warto pokazywać na wykresie pokazującym korelację (np punktowy- oś x procent zaszczepienia i oś y ponadstandardowe zgony) bo w innym przypadku tacy debile jak ty nie będą w stanie zrobić jakiejkolwiek pracy w celu przenealizowania wykresu
  • Odpowiedz
@frogman: Nawet jesli szczepionka okaze sie nieszkodliwa, to i tak wygrywem sa osoby ktore postawily na swoim i nie poddaly sie medialnej i spolecznej nagonce bo jak widac nieszczepy rowniez maja sie dobrze
  • Odpowiedz
A ja się zaczipowałem i tak jak nie chorowałem przed covidem tak nie choruję i po krzepionce-śmiercionce, i co teras?


@trx87: widzisz, bo mieliśmy farta i dostaliśmy szczepionki-placebo; przecież gdyby wszyscy dostali truciznę, to od razu społeczeństwo by się zorientowało i zbuntowało! MYŚL! WYŁĄCZ TV! XD
  • Odpowiedz
Gdzie są teraz ci wszyscy ludzie którzy pisali o tym że 2 lata po szczepionce będzie masa dziwnych chorób, trupy na ulicach i ogólnie armagedon? Jakoś nie trafiły wam się przepowiednie bo ponad połowa ludzi zaszczepiona i nadal się nic nie dzieje


@frogman: poczekajmy na staty wykrytych nowotworów
  • Odpowiedz
Gdzie są teraz ci wszyscy ludzie którzy pisali o tym że 2 lata po szczepionce będzie masa dziwnych chorób, trupy na ulicach i ogólnie armagedon?

@frogman: pod każdym znaleziskiem dotyczącym szczepionek i covida, Wykop jest pełen antyszczepów.
  • Odpowiedz