Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ściana u chłopa to się zaczyna jakoś od 25 lvl... Ja mam 30 i stosuje zasade "wyjdź do ludzi bro" i coś to nie bardzo działa głównie przez #agepill. Co z tego, że wyjdę do klubu/na imprezę/koncert/festiwal skoro tam są sami młodzi 16-23 którzy są dwa razy więksi ode mnie, mają swoje grupki, swój vibe i tematy? Przy nich to ja jestem poważnym starszym panem z początkami łysiny. Zresztą na wszystkich takich wydarzeniach czuje się jak opiekun grupy a nie uczestnik xD. Z drugiej strony wszystkie inne lokalne wydarzenia, pikniki, dni miasta przyciągają rodzinki z dziećmi i tam czuje się jak niedojrzały chłop, który w tym wieku już powinien mieć własną rodzine a chodzi i szuka niewiadomo czego xD




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ściana u chłopa to się zaczyna jakoś od 25 lv...
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
Anonim (nie OP): mam kolegę niskiego wzrostu lat 34, lub 35 więc agepill gorszy niz u Ciebie,i dodatkowo z otyłością i łysiną i puka ładne studentki (woli dziewczyny z miasta niż ze wsi, na której wciąż mieszka)ale on to odziedzył po rodzicach gospdoarstwo największe w gminie i sprzedał i ma teraz miliony i zyje z odsetek i nieruchów

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Ściana to jest w głowie, przypomniałeś mi o tym że mi taką ścianę jebnęli rodzicie i wieku kilku albo kilkunastu lat miałem już ją w głowie. Po co jedziesz na imprezy skoro nie interesuję cię czerpanie zabawy z niej? Nie dziw się ze ci nie smakuje, to tak jakbyś jadł obiad a nie był głodnym, wtedy narzekał byś że nie dobry obiad albo że masz dziwne problemy zdrowotne.
  • Odpowiedz