Wpis z mikrobloga

Ależ się wysypało na głównej kacapskich trolli po wczorajszej wizycie u wujka Joe. Calutka główna zafajdana tekstami w stylu "no już polaczki umierać za ukraine hehe" albo "to co wojna, a my cały sprzęt oddaliśmy ukrainie hehe a nie mówiłem" czy "no to wykopki już ubrane w kamasze, leccie umierać za banderowcow".

Nie wiem co oni próbują tym osiągnąć xD oni chyba serio myślą, że ktoś ich traktuje na poważnie xD

#rosja #wojna
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
@Aleyou: to w sumie idealnie targetuja główną, tam są sami tacy z IQ równym rozmiarowi buta.

@SoplicaTadeusz ja siem trzensem i bojem. Btw oni chyba myślą, że Polska jest jak kacapstan i będą łapanki wśród ludności, żeby pozyskać mięso armatnie xD co tam samoloty, co tam wojska NATO, co tam wojsko zawodowe, Polska rzuci nastolatków z zardzewiałymi kałachami xD
  • Odpowiedz
ojoj smutnokacapie


@maximilianan: co tam stękasz?

ależ ty śmieszny


@maximilianan: a coś merytorycznie? Czy będziemy się bawić w poronioną logikę "jeśli hipoteza nie zgadza się z faktami, to tym gorzej dla faktów" i udawali, że na Ukrainie nie ma tych łapanek, które tak chętnie wyśmiewałeś u ruskich?
  • Odpowiedz