Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Georegik: kazdy ma inna budowę, a oprócz dobrze dobranego stanika i ćwiczeń które trochę wzmocnią okoliczne miesnie to dużego wplywu sie nie ma na ksztalt, wielkosc, kierunek sutkow, ile tkanki gruczolowej/tluszczowej, z wiekiem tez sie zmienia, wahania hormonów, za duzo silikonow sie na oglądaliście
  • Odpowiedz
@patrickwro: wg mnie ma spoko, a wszystkie kiedyś zwisna, chyba ze silikony, taka natura, nawet jak nieraz dbasz to nie masz wplywu i co ma sobie w leb strzelic? ;p i tak ma branie w hotelu a nikt idealny nie jest
  • Odpowiedz
@Silver86: ale ja to rozumiem i nie wiem o czym ty mówisz z tym "czy ma sobie w łeb strzelić". Dominika to najładniejsza dziewczyna w hotelu wg mnie. po prostu śmieszy mnie zakłamywanie rzeczywistości. nikt nie jest idealny i wszystko zależy od genów.
  • Odpowiedz
@patrickwro: no w sensie czy ma sie załamać bo nie ma sterczących jak silikony i niektórym sie nie podoba a wszystkim nie dogodzisz. Dużo osób mówi że jest najładniejsza, no i jest ale innym też niczego nie brakuje, jednak faceci i kobiety inaczej postrzegają, nieraz się kobiety dziwią czemu dana dziewczyna ma takie branie
  • Odpowiedz
@Silver86: nie podobają mi się silikony ale nie każde naturalne cycki są zwisami, serio :) a branie nie zależy od cyców jakiekolwiek by nie były tylko od charyzmy czy jak to mowia "tego czegoś". Może Bozia cycków ładnych nie dała ale dała właśnie to coś? 🙂
  • Odpowiedz