Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ostatnio procesor wyrzucił mnie z wykładu bo położyłem się na ławce i był tak zdenerwowany, że myślałem, że mnie zaraz uderzy i pospieszał podczas wychodzenia. Mówił też, że będę miał z to konsekwencje, co mi może zrobić?

Wykład to była straszna nuda puścił nam babkę, która mówiła o: równości, Inkluzywności, różnorodności wśród pracowników i jak to korzystnie wpływa na duże firmy. Było nawet zdanie, w którym trzeba było napisać co trzeba zmienić w danej sytuacji a brzmiała ona tak: " software house dostał zadanie stworzenia programu dla studentów.

Zespół składa się w 76% procentach z mężczyzn w średnia wieku wynosi 37, oraz wszyscy mieszkają w Warszawie lub w okolicach i są bezdzietni"

Wychodzi na to, że tacy ludzie nie znają potrzeb studentów bo 3% ludzi w IT ma studia branżowe a reszta to samouki, w tym wieku już dawno są po studiach więc trzeba młodsze osoby bardziej na bieżąco, dodatkowo trzeba więcej kobiet bo więciej kobiet kończy studia i należy zatrudniać osoby mające dzieci bo też będą bardziej na bieżąco. Ja myślałem, że w IT to klient zleca co ma być i trzeba tak zrobić.

Takie cuda na wydziale zarządzania uniwersytetu łódzkiego #studbaza #it



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
Ostatnio procesor wyrzucił mnie z wykładu bo położyłem się na ławce


@mirko_anonim: skoro tak reagujesz na odmienne zdanie, zamiast zabrać głos to być może zarządzanie ludźmi nie jest dla ciebie.