Wpis z mikrobloga

@-Propublicobono: per capita licz. Indie mają śmiesznie małą i przy obecnej populacji raczej nie mogą zejść niżej. Chiny na głowę mają podobnie jak UE, ale populacja mniejsza. Stany mają dwukrotnie większą na głowę od nas i Chin. I w zasadzie to amerykańskie firmy na terenie czy to EU czy Wietnamu powinno się do puli stanow liczyć.
KapitanONeil - @-Propublicobono: per capita licz. Indie mają śmiesznie małą i przy ob...

źródło: 24306

Pobierz
  • Odpowiedz
@KapitanONeil: no ale to zachodnie firmy trują - to że ktoś się wyniósł z UE to nic nie zmienia w ogólnym bilansie. Po prostu pudrujemy statystyki i udajemy, że jest ok.
  • Odpowiedz
per capita licz


@KapitanONeil: czemu chcesz uspołeczniać koszty. Ja CO2 nie produkuję w ilości per capita, goń koncerny, fabryki, polityków z lotami a nie ceduj na zwykłych ludzi odpowiedzialność. W Chinach i Indiach też większość mieszka w chatkach z gówna i co, oni produkują CO2? Chyba z oddechów jedynie. Przestańcie być pożytecznymi idiotami.
  • Odpowiedz
@KapitanONeil: zgodnie z tą retoryką problemem nie jest co2 tylko mała populacja społeczeństwa. Wystarczy, że się pomnożymy na potęgę i słupki się będą zgadzać.
Zawsze bawi mnie ten argument. Ziemia ma swoje limity i pomieści określoną ilość ludzi, kraje takie jak Indie i Chiny które mają ogromną ilość ludności powinni za to płacić dodatkowe kary. A nie używać tego jako wymówki.
  • Odpowiedz
@-Propublicobono: Jesteś ignorantem. Jakbyś się przygotowała to byś wiedział, że nikt na świecie nie chcę ograniczyć emisji bo nikt na świecie tego nie robi i jedno państwo nie ma sensu. Więc UE chce być pierwszym blokiem który to zrobi. By prowadzicić narrację, my to zrobiliśmy, teraz wasza kolej. A UE wie, że sama unia to za mało. Ale chcę być przykładem. Pokazem, że da się. Na co świat odpowiada, że Europa
  • Odpowiedz