Wpis z mikrobloga

Jak potrąci cie samochód to też nie jest wina samochodu.


@thorgoth: jeszcze nie widziałem samochodu który by sam przejechał człowieka. Argument do kosza xD
Oczywiście, że za psy odpowiada właściciel i to on powinien ponieść karę, ale jeżeli pies nie potrafi przebywać wśród ludzi to albo powienien zostać uśpiony albo do końca życia izolowany. Niestety to nie dzikie zwierzę które możne przeżyć w naturalnych warunkach z dala od człowieka
  • Odpowiedz
@WielkiNos:
Ale to prawda że dzieci potrafią sprowokować psa do ataku, bo są np. namolne, wpychają paluchy w oczy, ciągną za ogon. Rodzice powinni nie zostawiać ich sam na sam i nie pozwalać dziecku zaczepiać psa. W mojej rodzinie dzieci nie maja bezpośredniego kontaktu z psem dopóki nie podrosną do kilku lat.
  • Odpowiedz
@Feministka2000: pies może, uciec, szczeknąć odepchnąć psa. Jeżeli jego odpowiedź na zaczepki dziecka to atak to nie nadaje się do życia wśród ludzi i jest do uśpienia bo w innej stresującej sytuacji też może odpowiedzieć atakiem
  • Odpowiedz
jeszcze nie widziałem samochodu który by sam przejechał człowieka. Argument do kosza xD


@Wincyyyyj: jakieś potężnie niekoherentne myślenie u ciebie.
Samochód przy braku uwagi lub nadzoru zrobi człowiekowi krzywde. Pies identycznie. Koń też.
Nie wiem co cie tu przerosło ale podejrzewam że jesteś wyborcą konfederacji z jakimś kompleksem na punkcie psów
  • Odpowiedz
  • 5
Ale to prawda że dzieci potrafią sprowokować psa do ataku, bo są np. namolne, wpychają paluchy w oczy, ciągną za ogon.


@Feministka2000 z tego co ja widuję to psy dają jakieś sygnały, że im się coś nie podoba. Nawet jak dziecko mu dokucza to potrafi dać ostrzeżenie np. łapiąc zębami za rękę, ale nie gryzą jak poje&$ne od razu.
  • Odpowiedz
z tego co ja widuję to psy dają jakieś sygnały, że im się coś nie podoba. Nawet jak dziecko mu dokucza to potrafi dać ostrzeżenie np. łapiąc zębami za rękę, ale nie gryzą jak poje&$ne od razu.


@WielkiNos: ale pato właściciele dają psu w dupę za dawanie sygnałów, więc potem pies myśli że nie wolno ostrzegać
  • Odpowiedz
@thorgoth Jaką krzywdę zrobi Ci stojący, zaparkowany samochód bez właściciela? XD A te #!$%@? bestie typu amstaffy i nie tylko to jak spokojnie sobie będziesz przechodził obok z rozkoszą #!$%@?ą ci jajca i nogę. A właściciel jeszcze zadowolony będzie. Prawda jest taka, że każdy agresywny pies powinien od razu iść do odstrzału, a sprzeciwiający się temu właściciel za kratki.
  • Odpowiedz
Jaką krzywdę zrobi Ci stojący, zaparkowany samochód bez właściciela? XD


@ZlodziejBilonownic: postawiony na pochyłości bez ręcznego? Dziecku? Identyczną jak pies bez kagańca i smyczy.
W obu przypadkach odpowiada właściciel.
  • Odpowiedz
@thorgoth: co to za wydumany argument, chyba tylko psiarz mógł coś takiego wymyślić xD
Jak już porównujesz samochód do psa to oczywiście w kwestii obowiązkowego OC, przeglądu i kursu na prawojazdy/posiadanie psa to jestem na tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Jeszcze czekam na argument "ale wszystkie psy gryzą!!!! to nie wina rasy!!!!". No tak bo przecież codziennie słyszymy o maltańczykach i yorkach, które zagryzły dzieci
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Nie mam psa, nie lubię amstaffów, winni są patusiarscy rodzice gówniaka, którzy po spłodzeniu go mają na niego #!$%@?, pozdrawiam
  • Odpowiedz