Wpis z mikrobloga

@stasiu84: dobra to rób tak jak normlani ludzie, czyli: jak chcesz kupić za 67000k to ustawiasz cene 67039, ale oczywiscie nie znasz się czy tam dojdzie i pewnie też jest zła więc klikasz losową ilość razy strzałkę w góre na klawiaturze, wyjdzie ci wtedy okolo 67050, ale nie może się kończyć na 50 bo jest zbyt okrągłe, więc znowu klikasz losową ilosc razy strzałkę w górę, otrzymujesz 67069k, 69k ma zbyt
@stasiu84: nie ustawiaj sobie takiego czegoś. lepiej manualnie przelać kasę na giełdę i niech sobie leży a później manulanie kupić/sprzedać.

Ja mam napisane własne czujki i są one tak jak twoje oparte na wartościach ale też mam procentowe czujki typu btc urósł o x% które pozwalaja reagować jak się coś dzieje.

jak się dzieje inba, dostaje maila i sam oceniam czy wtedy kupuje. Tak było jak btc spadł w okolice 40k.
@stasiu84: zresztą btc się bardzo ustabilizował ostatnio. Nawet nie trzeba mieć czujki wystarczy raz dziennie albo raz na kilka dni rzucić okiem na kurs. Jak btc spada to przeważnie kilka dni conajmniej, jak rośnie to rośnie tak samo.
@tomosano: przez fundamenty, bitcoin to rolex, którego kupujesz, chowasz do szaki i on na siebie zarabia, a szitcoiny to tysiąc cukierkowych zegarków, które musisz jechac opchnąć podczas sezonu w mielnie stojąc na rynku, zarobisz więcej na godzine stojąc w ukropie w laczkach, ale mając rolexa spisz wtedy w klimatyzowanej sypialni