Wpis z mikrobloga

mysle ze zgodzisz sie ze ogolna opinia o tym programie to wspomaganie patologii za pieniadze podatników.


@banicjant997: absolutnie się z tym nie zgodzę.

Zaryzykuję, że wiekszosc ludzi miala takie zdanie- tu na wykopie najgłosniej.


@banicjant997: większość ludzi twierdziła że 500+ wspomaga problem alkoholowy patologii i to właśnie patologia oraz ludzie najbiedniejsi przeznaczają 500+ na konsumpcję. Wtedy tak, takie zdanie o patologii i 500+ ma większość. Ogólna narracja o samym 500+
@banicjant997: ty masz 17 latek i przed Tobą pierwsze wybory? Wyjdź z konfiarskiej bańki informacyjnej. To, że ktoś popiera jakąś partię, ale nie popiera wszystkich jej postulatów czy całego programu to normalne zjawisko. Jedynie niedojrzałe dzieci albo fanatyczni starcy traktują partie jak sekty, którym trzeba się bezgranicznie oddać albo nienawistnie zwalczać.
Jedynie niedojrzałe dzieci albo fanatyczni starcy traktują partie jak sekty, którym trzeba się bezgranicznie oddać albo nienawistnie zwalczać.


@Sathanas_Gloriam: zapraszam w takim razie na tag #polityka xD

Mam troche wiecej niz 17 ;) i nie ma potrzeby wychodzic z zadnej banki bo w niej nie jestem- ani tej spod pisu, ani konfederacji. Wiem ze wtedy włącza sie wam error