Wpis z mikrobloga

@thorgoth: ta, ja rozumiem że Lech czy Raków mają droższy skład, ale on w Pogoni z większymi miernotami robił lepszy wynik.

Jak dla mnie gość się zakopał w tym bzdurnym 3-5-2 i brnie w nijakość.
Jak tak dalej pójdzie, i puchar Polski zgarnie ktoś oprócz Pogoni, a nawet jak wygra Pogoń, to może nie starczyć.
To Legia będzie poza pucharami kolejny raz.
Matpiotr - @thorgoth: ta, ja rozumiem że Lech czy Raków mają droższy skład, ale on w ...

źródło: 1000012973-01

Pobierz
  • 0
To Legia będzie poza pucharami kolejny raz.

@Matpiotr: pożyjemy zobaczymy.
Ja bym się bardzo niepokoił gdyby mecz za meczem byli gorsi. Ale oni nie są gorsi, Legia była lepsza z Pogonią, była lepsza też dziś. Katastrofalnie słaba jest siła ognia, napad jest wolny i pasywny. Josue też ma obniżke formy, dziś wszystkie SFG bite przez niego były do nikogo.

IMO Legia nie gra 3-5-2 tylko trójkątem niesymetrycznym z przodu, bardziej 3-4-3.
@thorgoth: I takie opinię lubię, bo walenie w bęben wywalmy trenera jest najbardziej chwytliwe. Jaca Zieliński z Mucim i brakiem euro na tą chwilę z tego transferu pokazał, że dalej jest w autokarze Legii w Zakopanem w 1995 roku i gra w karty z Piszem i Jóźwiakiem. Zero wiedzy, że transferów na gębę się nie robi i to z Turkami. Kosta ma na ataku trio Blaż-Rosołek-Gual, aż nie wiem czy Fabian