Wpis z mikrobloga

  • 3
@Inemoroni67 Nie ważne co zrobię na codewars i tak nie będę potrafił tęgo robić, projekty nie idą nieważne ile bym spędził zawsze jakis błąd #!$%@? sie znajdzie co nie potrafię zrobić i #!$%@? koniec po za tym 500 cv na jedno miejsce XD bez studiów? Dobrze mowili na wykopie a z matematyka to samo, nieważne ile będę sie uczył i tak mnie pokonaja banalne zadania. Brutalne stagnacja i frustracja
  • Odpowiedz
@Curtsy9561 matematyka to nie to samo co algorytmika,w sensie jest powiązane to, ale ja byłem dobry z matmy w liceum, a myslenia algorytmicznego brak, zazwyczaj logiczne myślenie i znajomość języka wystarczy
  • Odpowiedz
No w sumie bez znajomości i bez studiów i bez talentu to w sumie nie wiem, troszkę za późno, musisz sam podjąć decyzję czy chcesz w to iść czy w coś innego,nikt jej nie podejmie za ciebie
  • Odpowiedz
@Curtsy9561 polecam rozgladac sie za stronami konkretnych firm i tam dzialy kariera. Malo ktore firmy procz gownianych software housow reklamuja sie na justjoin czy nofluf. No i linkedin
  • Odpowiedz
@Curtsy9561 Ja jestem do dupy z algorytmów a zarabiam więcej niż na Twoich hashtagach :p
W robocie prawie nigdy mi tego nie brakuje. Owszem, jest wiele rekrutacji na których po 5 min wiem, że mogę się zawijać, ale są też firmy które nie dają zadań tylko gadają o Twoim doświadczeniu, chcą żebyś mógł szybko wskoczyć w dany framework, znał specyfikę języka, architekturę systemów, technologie baz danych czy silników wyszukiwania itd.
To są
  • Odpowiedz
nie idą nieważne ile bym spędził zawsze jakis błąd #!$%@? sie znajdzie co nie potrafię zrobić


@Curtsy9561: programowanie polega dokładnie na tym, że grindujesz takie problemy i każdy kolejny jest coraz mniej straszny
  • Odpowiedz
  • 0
@Corranh: Troche słabo bo największe nadzieje pokładałem w Programowaniu i w sumie nadal bo z tych zawodów co napisałeś to nawet nie wiem jak tego mam sie uczyć, skąd? Czy to w ogóle jest coś do nauki jako teoria czy tylko praktyka? Jak praktyka to jak ja mam to robić żyjąc na wsi bez znajomości o elektryce ehh
  • Odpowiedz
Czy to w ogóle jest coś do nauki jako teoria czy tylko praktyka? Jak praktyka to jak ja mam to robić żyjąc na wsi bez znajomości o elektryce ehh


@Curtsy9561: Nie mam pojęcia szczerze mówiąc. Napisałem pierwsze co mi przyszło do głowy. Najprościej pewnie zacząć jednak od studiów... albo znaleźć jakąś inną niszę, która zaczyna się rozwijać i wydaje się mieć potencjał na przyszłość. Nie mam gotowej recepty na sukces, ale
  • Odpowiedz
  • 0
@Pasterz30 Jeśli chodzi o strony tych firm to gdzie mógłbym poszukać jakiś spis tych firm? Jest takie coś czy trza ręcznie szukać każdej firmy bo trochę to ciężkie sie wydaje
  • Odpowiedz
@Curtsy9561 tego nie napisałem. Generalnie lepiej spróbować w programowaniu niż wcale. Jak pisałem nie muszę mieć racji, a nawet na nasyconym rynku ciągle można dobrze zarabiać tylko jest to trudniejsze.
Po prostu zastanawiam się czy to najlepsza z możliwych inwestycji w tym momencie, czy nie lepiej już rozglądać się za czymś nowym.
Poddawać się nigdy nie ma sensu ;)
  • Odpowiedz