Wpis z mikrobloga

Do każdej kobiety która popiera obowiązkowy pobór mężczyzn do wojska. Mam nadzieję, że chłopak albo mąż z którym założysz rodzinę będzie właśnie takim zniszczonym uczestnikiem przymusowego wojska. Że będziesz miała zniszczone życie rodzinne, bo jemu #!$%@? i nachlany będzie cię #!$%@?ł i wyżywał się na waszych dzieciach, bo nie będzie mógł wytrzymać tego co tam przeżył.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #pieklomezczyzn
  • 45
Wiskoler_double, za mało znasz się na ludzkiej psychologii.
Z reguły bywało tak że jak ktoś był chory psychicznie to potem wychodził w jeszcze gorszym stanie.
Oczywiście nie wspomnisz też o tym ilu ludziom wojsko zniszczyło życie i jakie sposoby znajdowali i do tej pory znajdują mężczyźni na całym świecie by tego uniknąć. To o czym piszesz ma sens wyłącznie wtedy jak ktoś jest zmotywowany do zostania żołnierzem i godzeniu się na byciu
Jasne, każdy z poboru to psychol według ciebie. Kiedyś całe pokolenia szły do poboru i po dwa lub trzy lata służyli w wojsku, wychodzili i byli normalni. Teraz tylko jakieś pokolenie płatków śniegu że dyscypliny nie udźwignie, o odpowiedzialności za własne czyny i decyzje nie mówiąc. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.


@Wiskoler_double: Tracili 2/3 lata życia za frajer, a Ty mówisz, że to spoko. Ja prdl XD
@sepuqqu

Niestety bredzisz jak pospolity ignorant.

Bez obrazy, każdy ma prawo być ignorantem. Pozwól jednak że wyprowadzę Cię z błędu logicznego który popełniasz.

Jeśli wybuchnie wojna to pierwszą decyzją jaka będzie wydana to zamknięcie granic dla mężczyzn. Jeśli w ogóle będzie zapowiadało się na interwencję zbrojną to granice zostaną zamknięte prewencyjnie. Masz co do tego wątpliwości? NIGDZIE NIE UCIEKNIESZ.

Kolejną decyzją będzie pobór. NIGDZIE NIE UCIEKNIESZ.

Zgodnie z twoją logiką do wojska
@sepuqqu

Pobór jest przykra koniecznością.

Do dentysty nie idziesz bo lubisz tylko dlatego że musisz.

Zrozum. NIGDZIE NIE UCIEKNIESZ.
1) lepiej będzie jak się przeszkolisz z tego jak przeżyć
Czy
2) lepiej będzie jak dostaniesz karabin którego nie będziesz nawet umiał użyć.

Bredzisz jak jakiś gimbus... ewentualnie lewak. Życie nie jest idealne. Nic nie poradzisz.
@sepuqqu

@Pan_krecik: #!$%@? mnie obchodzi jakiś społeczny obowiązek i przeszkolenie które mam odbywać z bezkarnymi troglodytami i sadystami torturującymi poborowych


Kto ci na opowiadał tych bredni?
Popatrz na ludzi na ulicy... Jeśli pobór będzie dotyczył wszystkich..to będą to ci sami ludzie.

Popatrz na kumpli z roku.. to tacy sami goście jak Ty.

Zdradzę Ci sekret. Żeby nie uchodzić w męskim świecie za gówno..i cipe.. wystarczy się przyłożyc do swoich obowiązków. Tylko