Wpis z mikrobloga

Co jak co ale nie ma lepiej spędzonego niedzielnego poranka niż przeniesienie się do lat 90' gdzie szara strefą kwitnie na całego.
Zapraszam na Olimpię w #warszawa gdzie dostaniesz wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś będzie coś chciał to może napisać poniżej a, ja zawołam za tydzień gdy sprawdzę czy się to znajdzie.
#feels #ciekawostki #okazje #lata90
Chlopakizdzialeczek - Co jak co ale nie ma lepiej spędzonego niedzielnego poranka niż...

źródło: 20240310_120422

Pobierz
  • 31
gdzie szara strefą kwitnie na całego


@Chlopaki_z_dzialeczek: i prawidłowo, #!$%@?ć oszukańcze, złodziejskie rządy, które każdą złotówkę kilkukrotnie podatkują. póki jest gotówka LEGALNA należy z niej korzystać i kupować, sprzedawać, żyć jak wolny człowiek. niedużo czasu zostało do pełnego niewolnictwa - pieniądza cyfrowego z datą ważności.
@KebabZostrymSosem: Jak ktoś jest w stanie znajdować białe kruki za pół darmo i wie gdzie to potem opchnąć z odpowiednią ceną to jasne. Ale wydaje mi się, że w większości przypadków to szkoda czasu - raz że trzeba to przetransportować do domu, potem zajmuje miejsce, potem trzeba wystawić na OLX, wysłać. O samych poszukiwaniach nie mówię. Więc to wszystko zżera czas.
No i pytanie o jakich kwotach mówimy? Bo nawet niech
@KebabZostrymSosem: No to w tym wypadku jak najbardziej rozumiem. Jeśli to jest zbieranie rzeczy, które Cię interesują, a przy okazji uda Ci się coś popchnąć dalej - jak najbardziej ma to sens. Ale robienie flipów na śmieciach jedynie z myślą o zarobku zwyczajnie nie wydaje się opłacalne i istnieje ryzyko, że zostaniesz z rzeczami, których nikt nie chce odkupić i Cię nie interesują