Wpis z mikrobloga

Nie wiem skąd te zachwyty nad Mają Strzelczyk. Czy jej jedynym atutem jest znajomość języka hiszpańskiego? Odpaliłem wywiad z Lewandowskim: https://youtu.be/qWqRyhhV1No i po 20 minutach już mam dość. Laska wchodzi w słowo, jak Lewy coś mówi to chyba już z 20 razy musiała powiedzieć "no pewnie", "yhy", "dokładnie". W komentarzach zachwyt nad głosem i elokwencją, którego też nie rozumiem. Głos ma jakby dzień zaczynała od dużego kubańskiego cygara, od którego następnie odpalałaby 2 paki radzieckich szlugów jeden za drugim. Te pytania też takie błahe, widać że boi się ukąsić i w tej rozmowie stawia się z automatu pod rozmówcą. Nie wiem czy te komentarze wychwalające ją są w stylu serio że jakieś simpy mają z nią mokre sny i wynoszą pod niebiosa, czy jest to na tej samej zasadzie co Young Leosia i Bambi które muzykę robią gównianą ale mają cyce więc K R Ó L O W E.

#mecz #pilkanozna #fcbarcelona
michalxd21 - Nie wiem skąd te zachwyty nad Mają Strzelczyk. Czy jej jedynym atutem je...

źródło: obraz_2024-03-10_145308466

Pobierz
  • 12
@michalxd21: mnie na przykład jara jej głos . Wydaje z siebie takie częstotliwości że dla mojego ucho mogła by mogła książkę telefoniczna czytać. Wygląd to sprawa jakaś drugorzędna bo jest ładna ale się nie wyróżnia na tle kobiet
@johnblaze12345: dobrze jest jak jest najwyżej ze dwie dupeczki po prostu żeby same dziady nie siedziały d zadawania jakiś banalnych pytań typu jak się czujesz po tym jak nie trafiłeś w bramkę