Wpis z mikrobloga

Pedofil walczył w Ukrainie, został ułaskawiony przez Putina i teraz w mundurze wojskowym odwiedza rosyjskie szkoły jako gość honorowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rosjawstajezkolan

Pedofil, który zabił ojca własnej żony, ułaskawiony przez Putina, walczył na Ukrainie i został zwolniony. Teraz „weteran” jest zapraszany do nowosybirskich szkół jako „gość honorowy”. Nikita Semyanov, skazany w 2021 roku na 9 lat kolonii o zaostrzonym rygorze za morderstwo, wrócił z wojny i znalazł się na wolności. Poinformowała o tym jego była żona Polina Semyanova. W 2021 roku Siemionow zaatakował ojca Poliny, Aleksandra Makarenko, założył mu na głowę plastikową torbę, owinął drutem i udusił. Zaniósł ciało do samochodu i przewiózł na swoje miejsce, gdzie zakopał je w fundamencie domu. „Podczas gdy mój tata był uważany za zaginionego, Nikita Siemionow spokojnie mieszkał w domu, w fundamencie, w którym pochowano mojego ojca, a nawet brał udział w jego poszukiwaniach, składając kondolencje mojej rodzinie” – napisała Semyanova. Sama Polina zaczęła spotykać się z Siemionowem, gdy miała 12-13 lat, a on miał 21 lat, napisała jej przyjaciółka w „X”. „Przez lata, kiedy się znaliśmy, regularnie pieprzył dziewczyny w wieku 12–15 lat. Przeważnie wolał to robić za ich zgodą, ale nie zawsze. Wcale nie potrzebował zgody Poliny. W wieku 16 lat zaszła w ciążę, a ja urodziłam w wieku 17 lat” – napisała. Potwierdziła to także Siberia.Realities oraz kilka kolejnych jego ofiar i naocznych świadków jego zbrodni. W rezultacie mężczyzna nie odsiedział nawet jednej czwartej wyroku, podpisał kontrakt z rosyjskimi siłami zbrojnymi, walczył na Ukrainie, został ułaskawiony przez Putina i wrócił już do Nowosybirska. W lutym były więzień został zaproszony do IX Liceum jako „gość honorowy” na uroczystość z okazji Dnia Obrońcy Ojczyzny, a także na spotkanie z kadetami klubów patriotycznych. #ukraina #rosja #wojna #pedofilia #bekazpodludzi
zafrasowany - Pedofil walczył w Ukrainie, został ułaskawiony przez Putina i teraz w m...

źródło: GIQZILGWAAAj1PE

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@zafrasowany: W Rosji przecież zoofilia jest legalna. Oni mają takie standardy - także dlatego chcą przeżywać dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro my mamy źle to inni też muszą mieć.
  • Odpowiedz