Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj u Barbera, to taki fryzjer dla facetów, może i drogi, ale robi ładne fryzury co się dziewczynom podobają. Chłop napił się whisky w cenie. Ale nowa fryzura chłopa była tylko przykrywką, prawdziwym celem było sprawdzenie czy wspomni o bitcoinie. No i nie wspomniał on. Co dowodzi empirycznie, że ulica jeszcze nie wchodzi, co implikuje fakt, że można się ładować po same kullen #bitcoin
  • 36
  • Odpowiedz
@elementarz1 bo etanol zastosowany zewnętrznie na ranę ma działanie antyseptyczne. Tak samo jak byś zapytał - dlaczego jakiejś maści nie można stosować doustnie skoro jest taka skuteczna xD
  • Odpowiedz
@elementarz1 no tylko to, że każdy umrze jest naturalną koleją rzeczy, natomiast to że pijąc robi się najróżniejsze głupoty, które czasem kosztują zdrowie i życie innych ludzi już normalne nie jest.
  • Odpowiedz
@Alzena: poprawnie używany alkohol może być generatorem fajnych wspomnień, przecież wszystko może być trucizną, to zależy od dawki, dobrze o tym wiesz, wypij 6L wody duszkiem to umrzesz

copilot mówi że

"Wdychanie amoniaku może prowadzić do uszkodzeń dolnych dróg oddechowych, narządu wzroku, a nawet do śmierci. Zatrucie amoniakiem na drodze pokarmowej wywołuje zaburzenia perystaltyki jelit, a w skrajnych przypadkach - śmierć1.

oraz że

"Niektóre preparaty do trwałej ondulacji mogą zawierać amoniak"
  • Odpowiedz
@elementarz1 no wiadomo, że to kwestia dawki czy umrzesz od razu czy za 10 lat.

Od wąchania butaprenu albo picia płynu do mycia felg też niż umrzesz a mogą być generatorami fajnych wspomnień ( ͡º ͜ʖ͡º)

etanol nie ma nieszkodliwych dawek w zasadzie

To identify a “safe” level of alcohol consumption, valid scientific evidence would need to demonstrate that at and below a certain level, there is
  • Odpowiedz
możesz to co mówisz poprzeć badaniami? jak piszesz takie stwierdzenia to od razu wrzucaj dowody ich prawdziwości.

bo ja Ci mogę bez problemu dać temu przeczące.
@not_me:
  • Odpowiedz