Wpis z mikrobloga

No i dzisiaj żona z córką na obserwacji w szpitalu. Saturacja córki 88.
Fajne, że tydzień temu planowałem z żoną wspólną imprezę urodzinową na tę niedzielę, a dzisiaj ona z córką w szpitalu pod tlenem a ja z synem w domu.( ͡° ʖ̯ ͡°)
RSV to straszny syf.
#zalesie #zdrowie #nfz
  • 6
@Fanaticz: Tak, wiem, że nie ma tragedii.
Ale przy 3 letnim dziecku to sytuacja może zmienić się dosyć szybko a dziecko nie powie, że coś się dzieje
Pewnie dlatego ją pod tlen wsadzili.
@WielkiNos Dzięki! Nie ma co spuszczać nosa na kwintę, wszystkie inne parametry podobno w normie są, więc wydobrzeje :)
@KollA: Nie chce jeść żadnych warzyw, no chyba, że w formie jakiegoś soku zrobionego w wolnoobrotowej sokowirówce. Reszta zbiera ją na wymioty. Parę razy to nawet zwymiotowała na widok papryki.
Ostatni miesiąc mieliśmy non stop choroby powiązane z różnymi częściami układu oddechowego - nie dało się za bardzo wychodzić z nią.
Marchewek nie pija bo trzeba z nich wycisnąć sok. Soku z marchewki też nie, chyba, że będzie w nim dużo
@OrgStJones: To jest coś niezwykle istotnego, że trawienie to skomplikowany proces, surowe warzywa trawią się długo i trzeba zapewnić czas na spokojne pogryzienie i trawienie (z marchewki błonnik w ogóle jest w większości niemożliwy do strawienia, stąd lepszy sok), realnie wiele godzin, brak dobrej flory jelitowej może to utrudnić. Natomiast niektóre pojedyńcze produkty nie są smaczne i słusznie zauważasz, że różne miksy np. po kilka owoców robią robotę. Ile była karmiona