Wpis z mikrobloga

@jonasz787: U mnie w mieście jest takie jedno szczególnie #!$%@? rondo. Kiedyś się na nim rowerzysta #!$%@?ł, był październikowy deszczowy wieczór i chłop normalnie na pełnej wjechał rowerem na to rondo, i poleciał jak długi jak na lodowisku.
Jak jadę tym rondem samochodem podczas nawet lekkiego deszczu, to przy 20 km/h (prędkość jaką przeważnie przejeżdżam ronda) to jest to jedyne rondo na którym potrafi zerwać przyczepność. Także to nie są jakieś
@Amenotejiikara pierwszy wyjazd na nowym moto i gleba, zaczyna się ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż głowa do góry, motocykliści dzielą się na tych co leżeli i tych co będą leżeć, ty już masz to za sobą (σ ͜ʖσ)
@Amenotejiikara: dlatego zaczynałem na 300cc (σ ͜ʖσ) o dziwo nawet to potrafi zerwać przyczepność w mieście. I to przy ciepełku, a co dopiero przy takich temperaturach. Uciekaj jeździć, nie blokuj się, jest jeszcze dość zimno, dużo syfku na drogach, odkręcaj z głową. Polecam szkolenie na torze, żeby zobaczyć ile w oponach drzemie gripu jeśli jesteś płynny w tym co robisz.
@wiktorbo:

obczaj sobie części na dodukata - często nowe wychodzą taniej niż szukanie jakiś używek.

sprawdziłem podnóżek nie wychodzi za bardzo taniej a dodatkowo trzeba ściagać z włoch i jeśli dobrze widzę to chyba dodatkowo każdą z osobna śrubkę do tego też bo chyba jak zamówie sam podnóżek według numeru katalogowego części to faktycznie przyjdzie tylko ta część a śrubka i sprężynka mają inne numery katalogowe.
Sprawdziłem na olx ludzie sprzedają
@wiktorbo:

nie zrażaj się tylko

przyznam że siedzi mi to troche na bani że wywinąłem coś takiego pierwszego dnia i dodatkowo przez to jestem uziemiony do czasu kiedy nie zamontuje nowego podnóżka. Gdyby nie to to bym wsiadał na niego i dziś i jeździł żeby zobaczyć czy coś jeszcze sie nie #!$%@?ło a tak muszę czekać i myśleć