Wpis z mikrobloga

#bieganie 1.5 miecha temu zacząłem biegać, wysiadłem po 1.2km w czasie ok 11 minut, dzisiaj za to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jestem mega zadowolony, bieganie jest super, mimo że dalej jestem wolnym grubasem (mam ok 8kg nadwagi, zacząłem biegać bo dieta+ćw siłowe nie starczały by redukować dalej), bardzo fajnie się bije takie rekordy (poprzedni to 37:45, więc dla mnie to mega przeskok), ale niestety wysiadam po tych 5km kompletnie, aż do domu muszę iść niż dołożyć te kilkaset metrów więcej. Dalej mam rozterki między takim mini sprintem, a właśnie robieniem czegoś rzędu 8-9km powolnym tempem (mój max. dystans obecnie) żeby więcej sadła spalić

nie wiem jakie sobie cele ustawić xD chyba spróbuję za parę miesięcy zejść poniżej 5km 30min jak zrzucę masę do 76kg(84.3 dzień dziś/190cm)
a na bliższą przyszłość trzeba ustrzelić 10km tempem jakimkolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
atol - #bieganie 1.5 miecha temu zacząłem biegać, wysiadłem po 1.2km w czasie ok 11 m...

źródło: jpbiegalpokremowki

Pobierz
  • 5
@pilkarskiswir:

Zrzucenie 8kg nie poprawi magicznie twojego czasu


Oczywiście, że mniejsza waga poprawi jego czas na zadanym odcinku. To nie jest żadne rocket science. Linki do artykułów niżej. Przysrałeś się do murka nie wiadomo po co.

@atol cumplu, jeśli polubiłeś bieganie, to na razie po prostu powoli sobie biegaj. Nie szarżuj, nie spinaj się na wynik. Jak masz potrzebę szybszego pobiegania, to po bieganiu rób 4-5 szybszych przebieżek po 100-150 metrów.
Oczywiście, że mniejsza waga poprawi jego czas na zadanym odcinku. To nie jest żadne rocket science. Linki do artykułów niżej. Przysrałeś się do murka nie wiadomo po co.


@brrrum: nie zrozumiales... gosciu przy 190cm 84kg nie ma zadnej nadwagi