Wpis z mikrobloga

Jak uważam Sikorskiego za bardzo dobrego ministra spraw zagranicznych to chcę mi się śmiać jak używa on co chwilę bardzo odważnych słów. Jestem więcej niż pewien, że jakby Polskę napadła Rosja (mam nadzieję, że to się nie stanie) to Radeczek byłby pierwszy w Stanach Zjednoczonych i pisałby inspirujące twitty życząc nam powodzenia w walce z wrogiem.

Chłop co jak w Polsce ogłoszono stan wojenny to zamiast tu wracac, wystąpił o azyl polityczny, będąc w Wielkiej Brytanii, jak trzeba było głosować wniosek o postawienie Ziobry przed TS to nie przyszedł na głosowanie. Radek jest mocny w gębie, a jak przychodzi co do czego i jest realne zagrożenie jego interesów, to zawija mandżur i macha pogodnie.

#sejm
#ukraina #polityka
Dawul - Jak uważam Sikorskiego za bardzo dobrego ministra spraw zagranicznych to chcę...

źródło: yEck9kpTURBXy80NjkwNzQ1MjZiMTc4YzFlMjQxMGQ3YzY5NjIzOGFlYS5qcGeTlQMAzGrNDUTNB3aVAs0EsADCw5UCAM0C7sLD3gADoTABoTEBoTPD

Pobierz
  • 21
  • 0
@szasznik:
Masz rację, azyl dostał w wieku 18 lat, niecałe 3 miesiące przed swoimi urodzinami - czyli często kiedy ludzie wyjeżdżają na studia do zupełnie innego miasta i zaczynają życie dorosłe ( ͡° ͜ʖ ͡°).

nastolatek miał rzucić się samotnie na wojskowy reżim, żeby 40 lat później jakiś wykopek nie miał pretensji xDDD mylisz odwagę z głupotą.


Tak jak mowie w wieku wieku ludzie wyjeżdżają na studia.