Wpis z mikrobloga

Jak uważam Sikorskiego za bardzo dobrego ministra spraw zagranicznych to chcę mi się śmiać jak używa on co chwilę bardzo odważnych słów. Jestem więcej niż pewien, że jakby Polskę napadła Rosja (mam nadzieję, że to się nie stanie) to Radeczek byłby pierwszy w Stanach Zjednoczonych i pisałby inspirujące twitty życząc nam powodzenia w walce z wrogiem.

Chłop co jak w Polsce ogłoszono stan wojenny to zamiast tu wracac, wystąpił o azyl polityczny, będąc w Wielkiej Brytanii, jak trzeba było głosować wniosek o postawienie Ziobry przed TS to nie przyszedł na głosowanie. Radek jest mocny w gębie, a jak przychodzi co do czego i jest realne zagrożenie jego interesów, to zawija mandżur i macha pogodnie.

#sejm
#ukraina #polityka
Dawul - Jak uważam Sikorskiego za bardzo dobrego ministra spraw zagranicznych to chcę...

źródło: yEck9kpTURBXy80NjkwNzQ1MjZiMTc4YzFlMjQxMGQ3YzY5NjIzOGFlYS5qcGeTlQMAzGrNDUTNB3aVAs0EsADCw5UCAM0C7sLD3gADoTABoTEBoTPD

Pobierz
  • 21
  • 3
@Rogovic:

I mówisz że jako jedyny polityk udowodnił odwagę walcząc z Rosjanami w Afganistanie?


xDDDDDDD.

W drugiej połowie lat 80. reporter wojenny w Afganistanie i Angoli [...] W 1986 pojechał do Afganistanu, początkowo – jak sam stwierdził – aby przyłączyć się do mudżahedinów. Jako korespondent wojenny „The Sunday Telegraph”, obserwował odpalenie przez islamskich bojowników rakiet Stinger, co było potwierdzeniem, że USA dostarczały Afgańczykom uzbrojenie. W 1987 odbył podróż do Heratu.


Rozumiem
  • 0
@szasznik: 19 lat. Jak ma się 19 lat to się na studia wyjeżdża. Rzeczywiście dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale dzieckoz które już wie, że trzeba dbać o swoje interesy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
19 lat.


@Dawul: w chwili wprowadzenia stanu wojennego miał 18. Co według ciebie miał zrobić? Jechać do Polski kiedy wladza wyprowadzila wojsko na ulicę i być aresztwanym? xDDD
  • 0
@szasznik: wystąpił o azyl polityczny pół roku po wprowadzeniu stanu wojennego czyli miał 19 lat.

A dlaczego miał zostać niby aresztowany xD?

Chłop jest takim kozaczkiem, na tej konferencji ostatniej mówił coś o rośnięciu skrzydeł jak wieje wiatr historii, a samemu wolał zostać w UK niż wracac do Polski w trudnych chwilach.

Ministrem spraw zagranicznych jest naprawde dobrym. Ale jest zwykłym tchórzem i śmieszy mnie to, jak wygłasza wielkie słowa, a
A dlaczego miał zostać niby aresztowany xD?


@Dawul: bo zanim wyjechał organizował strajki w swoim liceum. Plus to że wróciłby z zachodu oznaczałoby że element niepewny.

wystąpił o azyl polityczny pół roku po wprowadzeniu stanu wojennego czyli miał 19 lat.


@Dawul: Nie. Wystąpił o azyl po wprowadzeniu stanu wojennego, czyli pół roku po przyjeździe. Czyli 18.

jest zwykłym tchórzem


@Dawul: Chłop pojechał do ogarniętego wojną Afganistanu, a wykopek sprzed
  • 0
@szasznik:

bo zanim wyjechał organizował strajki w swoim liceum. Plus to że wróciłby z zachodu oznaczałoby że element niepewny.


To czy zostałby areszfowany to by się okazało, niemniej jednak jego wielkie słowa wskazują na to że powinien przyjechać do Polski, a nie siedzieć w UK.

Nie. Wystąpił o azyl po wprowadzeniu stanu wojennego, czyli pół roku po przyjeździe. Czyli 18.


Bzdury.

Po pół roku, kiedy w Polsce wprowadzony został stan wojenny,
Bzdury.


@Dawul: No właśnie cytat który podałeś mówi że 18.

W czerwcu 1981 wyjechał do Wielkiej Brytanii w celu nauki języka angielskiego. Po pół roku, kiedy w Polsce wprowadzony został stan wojenny, wystąpił o azyl polityczny


1. Narracja jest w czerwcu 81.
2. Mija pół roku.
3. PRZECINEK
4. Jesteśmy w grudniu kiedy wprowadzono stan wojenny.

To czy zostałby areszfowany to by się okazało, niemniej jednak jego wielkie słowa wskazują na