Wpis z mikrobloga

pośrednik-celebryta z Łodzi lansujący się Porsche i jego hasło reklamowe w starciu z towarem, który sprzedaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dom nawet nie w Łodzi tylko w Konstantynowie więc proszę nie wyjeżdżać, że "ale lokalizacja"

#nieruchomosci
affairz - pośrednik-celebryta z Łodzi lansujący się Porsche i jego hasło reklamowe w ...

źródło: mr-house

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@affairz: Kansas jest spoko, ale jak nie musisz codziennie dojeżdżać, mój fryzjer się budował podczas pandemii w zgniłym błocie, i wyszło mu 500k w 2020 roku z działką dziś sama działka jest warta 250k. Miasto zmień i idola aczkolwiek dobrą niszę ma ziomek bo na kawalerkach w centrum nie zrobisz takiego deala, a domy 10letnie na wygwizdowie w stosunku do wybudowanych obecnie są stosunkowo tanie. Nadal ceny absurdalne bo 1.4M zamiast
  • Odpowiedz
@barber-barberski: po co temu czarnoskóremu na skuterze maczeta? Pewnie pracuje w coctail barze i będzie rozbijał nią kokosy, o boże o #!$%@? dobra zabierz mój plecak ale mnie zostaw w spokoju polis plis help im getin robed
  • Odpowiedz
  • 1
@Sabarolus: o kurde chyba faktycznie. i pomyśleć, że Varitex kiedyś Marinę zbudował, a patokapitalizm rozwalił im aspiracje i ograniczył model działania do Excela
  • Odpowiedz