Wpis z mikrobloga

@Dawul:

to ciekawe, ze teraz juz zapowiada ze do 2040 r. z gazem won xD.


szkoda mi tego komentować, bo dalej nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Ka4az:

to jest zmiana na lepsze, dla wspólnej przyszłości. Tak wiem ciężko to pojąć.


Tak ja wiem, ze to dla wspólnej przyszłosci jest lepsze, dlatego UE, ktora ma swoj udzial w produkcji co2 ok. 7-8% zarżnie swoją gospodarkę, kieszenie swoich mieszkańców, a reszta świata nadal bedzie przekladala terminy walki z emisją co2. Na pewno politycy UE są gotowi na takie poswiecenia zwykłych mieszkańców UE, podczas gdy zmiany klimatyczne maja w
  • Odpowiedz
Tak ja wiem, ze to dla wspólnej przyszłosci jest lepsze, dlatego UE, ktora ma swoj udzial w produkcji co2 ok. 7-8% zarżnie swoją gospodarkę, kieszenie swoich mieszkańców, a reszta świata nadal bedzie przekladala terminy walki z emisją co2.

@Dawul: typie, Ty tym oddychasz, Twoja rodzina i wszyscy inni.

podczas gdy zmiany klimatyczne maja w dupie i lataja sobie po 50 km odrzutowcami.

I tu się zgadzamy, że trzeba bogatych cisnąć
  • Odpowiedz
było wszędzie zesranie, żeby wymieniać instalacje bo ogrzewanie gazem jest eko, nie to co węglowe kopciuchy, ale jak widać moda się już zmieniła, gaz nie jest eko


@Nighthuntero: Gaz nie jest eko, bo już go Niemcy w UE nie sprzedają.
  • Odpowiedz
  • 0
@klawiszs:

typie, Ty tym oddychasz, Twoja rodzina i wszyscy inni.


Typie różnicą jest walczyć o czyste powietrze z głową, walczyć z kopciuchami, stosować jakieś filtry na elektrownie weglowe, a nie walczyć, o to zeby mi sie gorzej zylo, pieprzac bzdury, ze zreudkowanie 1-3 % swiatowej emisji zbawi
  • Odpowiedz
Typie różnicą jest walczyć o czyste powietrze z głową, walczyć z kopciuchami, stosować jakieś filtry na elektrownie weglowe, a nie walczyć, o to zeby mi sie gorzej zylo, pieprzac bzdury, ze zreudkowanie 1-3 % swiatowej emisji zbawi swiat.


@Dawul: ale nawet nie myśl o globalnej emisji, a o własnym podwórku (dosłownie).

Czemu niby Ci się gorzej żyje przez bezobsługowy gaz czy pompę ciepła? Że raz na 15 lat trzeba zmienić
  • Odpowiedz
  • 0
@klawiszs:

ale nawet nie myśl o globalnej emisji, a o własnym podwórku (dosłownie).


W jaki sposób zmniejszenie emisji UE o połowę czyli ok. 3,5%-4% w skali globalnej sprawi, ze klimat przestanie sie ocieplac (o ile rzeczywyscie ociepla sie przez dzialalnosc czlowieka i emitowanie przez czlowieka
  • Odpowiedz
W jaki sposób zmniejszenie emisji UE o połowę czyli ok. 3,5%-4% w skali globalnej sprawi, ze klimat przestanie sie ocieplac (o ile rzeczywyscie ociepla sie przez dzialalnosc czlowieka i emitowanie przez czlowieka co2)?


@Dawul: takim sposobem nic nigdy się nie zmieni na świecie. W taki sposób, że tu trochę się zmniejszy, tu trochę i RAZEM ŁĄCZNIE spowodują realne zmiany.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ka4az:

takim sposobem nic nigdy się nie zmieni na świecie. W taki sposób, że tu trochę się zmniejszy, tu trochę i RAZEM ŁĄCZNIE spowodują realne zmiany.


UE zmniejszy o 3,5%, przez co ledwo bedziesz bulil rachunek za prąd, ale za to Chiny w tym czasie zwiększa o 8%, powiedzo wtedy, ze my tez mamy ambitne plany, ale przesuwamy je do 2199 r., więc RAZEM ŁĄCZNIE to będą BARDZO REALNE ZMIANY,
  • Odpowiedz
@Ka4az @klawiszs

Ach te globalne ocieplenie. Jest taki fajny termin naukowy, nazywa się Interglacjał. Polecam zapoznać się z nim i zdać sobie sprawę że żyjesz w takim a nie innym cyklu życia planety. Ta wasza ekologia to ściema jak sam #!$%@?, idealna do dojenia pieniędzy. 80 lat temu miliony ludzi wierzyły w 1000 letnią rzesze, bo ktoś im tak powiedział.
  • Odpowiedz
@Ka4az Nie pozostaje nic innego jak napisać "xD" gdy nie znajdziesz argumentu na coś, co dzieje się teraz na planecie. Prościej wierzyć w bajki. Za kilka lat ludzie to zrozumieją, niestety, najpierw muszą ponieść ogromne konsekwencje swojej wiary w bujdy ;)
  • Odpowiedz
@Notabene: po prostu gadanie, że globalne ocieplenie to bujda jest śmieszna. Mówienie "ekologia to ściema" to samo. Po prostu wyłącz TV, włącz myślenie.
  • Odpowiedz
@Ka4az Wiesz że na terenach dzisiejszej Wielkopolski w okresie średniowiecza normalnie hodowali pomarańcze? Czyli coś, czego dzisiaj na normalnym polu nie ma szans na wyhodowanie w polskich warunkach, do tego mieli też winogrona i to nie odmianę która rośnie dzisiaj w Polsce ale to potrzeba trochę poczytać i się zainteresować żeby przypadkiem nie wyjść na debila podczas dyskusji na temat klimatu w Polsce.
  • Odpowiedz
@Notabene powiem Ci, że łączenie “globalne ocieplenie to bujda” “ekologia to ściema” i “przypadkiem nie wyjść na debila podczas dyskusji” wychodzi komicznie ;)
  • Odpowiedz